petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ishal resimli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve okan67 tarafından 19 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    Arakdaslar dişi kusum suanda kuluckada 2 yumurtası var bugun 3 yumurtlayacak yaklasık 1 haftadır ishal.herhangı bır soguk a maruz kalmadı herzamnkı yerınde.
    erkek kusumu ayıramadım cıftlesıyorlar onada geçecek ama ayırmalımıyım ne dersiniz zor bi durumdayım.kuslarımda herhangı bır kabarıklı bı durgunluk yok hastalık belırtısı yok ama ıshali gecmıyor .kullandıgım ılacda her gun suluguna koyuyorum alttakı resımde mevcut patates haslaması verıyorum

resım

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Okan yumurtlama dönemi fizyolojisi değiştiği için dişi kuşun dışkısı normal. Sorun yok yani.

3. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    bu ıkıncı kuluckası 1.de sadece kalın dıskılama yapıyordu bole sulu degildi umarım dedigin gibidir.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dediğim gibi merak etme Okan. Bendeki birçok dişi kuş yumurtlama dönemi böyle oluyor. Daha sonra düzeliyor. Tabii bu benim tecrübe ve gözlemlediklerim. Yine de fikri olan paylaşsın.

#4 Gokhan ERKAN, 19 Haziran 2015
    Son düzenleme: 19 Haziran 2015
  5. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim icime su serptin birazda olsa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

varmı fikri olan

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Herhangi bir sıkıntı yok kuluckadaki kusta olabilir Güle güle besleyin

Sayfayı Paylaş