Karadeniz Pet

ishal sorunu

mubiiş

Meraklı Üye
Kuşum 1 aydır ishal iyice zayıfladı artık umudum kalmadı çok kötüyüm 1 yaşında 20 üzerinde kelime biliyodu beraber uyuyorduk

geçmiş olsun.1 aydır bu haldeyse keşke daha önce önlem alsaydınız.

1aydır ilaclar kullandım olmadı 1 hafta önce veterinere götürdüm ben ondan daha iyi anlıyorum kanatlılardan anlamıyormus başka veteriner bulamadımda

Ortamı sıcak olsun kanarya yemi kullanın üst üste ilaç vermeyin yerinizde olsam günlük taze şu verirdim

Az önce gözlerimin önünde can verdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:17 -->-> Daha önceki mesaj 10:34 --

Çok kötüyüm kendimi acayip hissediyorum

kötü olmuş. bulunduğu ortamın ısısı kaç dereceydi ki 1 ayda iyileşemedi

29 30 ayrıca kafesin üstüne sıcak su torbası joyup örtüyoum bugun zaten dışkısı kanlı olunca anladım öleceğini

Geçmiş olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:59 --

Benim dişim hasta ishal veterinere götürdüm ilaç verdi inşallah iyi olur

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok geçmiş olsun.ALLAH bir daha yaşatmasın.

Benimde bi çift kuşum var ama ishal gibi değil. Sanki idrar ı çok yapıyolar buna nasıl tedavi uygulayabiliriz??? Konu fazlalığı olmaması açısından buraya yazdım . Umarım görülür.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok geçmiş olsun üzüldüm :(
prax kanarya yemi ver

Benimkide 1 aylık hastaydı ölecek demişlerdi en son ağzından ilaç veriliyordu ve yemeyi sevdiği şeylerden verseydiniz benimkisi atlattı ağzından direk ilaç verince.. Çok geçmiş olsun...

Prax senin dışı kus yapıyorsa sadece yumurta hazırlığı olabilir