petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal+Tüy Dökümü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eren ERDEM tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Eren ERDEM

Merhaba arkadaşlar. Dün bir konu açıp kuşlarımın ishal olduğunu söylemiştim. Akabinde kanarya yemi ve avidiare kullanmaya başladım. Bugün gözlemlediğim kadarıyla ishalde bir değişiklik yok.

Üstelik kuşlarım aynı zamanda tüy değişimindeler bu da genel olarak halsiz olmalarını sağlıyor. Özellikle erkek kuşum tüy değişimini ağır geçiriyor. Az önce çektiğim reismlerini ekleyip tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Mehmet ŞEKER

tüy değişimi için suyuna vitamin.

3. Eren ERDEM

Onu da kullanıyorum hocam. Yazmayı unutmuşum. Teşekkürler hatırlatmanız için :)

4. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun .İnş düzelirler .Kardeş Arkadaki Aspiratör Dikkatimi çekti Onu Kuşlara Doğru kesinlikle çevirme rüzgara karşı çok dayaknıksızlar kuşlar .

5. Eren ERDEM

O konuda da bilgi sahibiyim. Kuşların yeri burası değil. Resmi çekmek için kafesi oraya aldım. Kuşlar rüzgar almayan bir yerde kalıyorlar

6. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    İyi kardeş Çok güzel o zamn inş Düzelirler .

7. Eren ERDEM

Sağolasın kardeşim inşallah

8. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    İstanbulun neresindensin .

9. Eren ERDEM

Çağlayan'dayım kardeşim

10. Eren ERDEM

Farklı önerisi olan arkadaşlar yok mu?

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :