Karadeniz Pet

İshal ve bitkin

Garibim kıtlıktan çıkmış sanki hic bakmamislar goren sokakta yasamis sanir bu zamana kadar

Size veren kişi ne kadar süre beslemiş biliyor musunuz?
Tek renk olduğu için tüylerinden bir şey anlamak güç.
Gözde gri halkada oluşmamış sanırım.
Bir de ilerleyen günlerde kuş kendisinj topladıktan sonrası diğer erkek kuşunuz bunu görmesin.
İlgisi kendi dişisinden çok bu kuşa kayabilir.
Bilmiyorum ne kadar beslediğini erkek kuşun yanında dişi bir kuş var bu da dişi eğer o dişiden ilgiyi kesme imkanı varsa ayırıyım başka yere koyuyum

Bir muddet kalsın böyle stresini çabuk atlatır.

Garibim kıtlıktan çıkmış sanki hic bakmamislar goren sokakta yasamis sanir bu zamana kadar
Kurtardim ellerinden facebookta görmüştüm ücretsiz sahiplenecek diye ama bu kadar kötü beklemiyordum açıkcası inşallah birkaç güne halledicem herşeyini ishali durdu ama dışkısında yem taneleri var iyi sindiremiyor galiba kum koydum yardimci olcaktir heralde kanarya yemide aldim gidip

Kurtardim ellerinden facebookta görmüştüm ücretsiz sahiplenecek diye ama bu kadar kötü beklemiyordum açıkcası inşallah birkaç güne halledicem herşeyini ishali durdu ama dışkısında yem taneleri var iyi sindiremiyor galiba kum koydum yardimci olcaktir heralde kanarya yemide aldim gidip
iyi yapmışsın daha önceden kum tüketmedi ise yemleri sindirememesi ondandır dediğim gibi devam et tedaviye 1-2 gün sonra eski form unu yakalamaya başlar inş. en az 1 hafta kesinlikle yeşillik ve normal mama türlerinden uzak dur

Birde bence başka kafese ayır hastalığı diğer kuşların hastalanmasın eğer bulaşıcı bir rahatsızlıksa diğer kuşlarında hastalana bilir. Toparlasın iyice iyileştiğine emin olduktan sonra yanlarına bırak.

Yazık ya bir hevesle alıyorlar. Sonra yok böyleydi yok şöyleydi diyorlar. Ya hayvan yazık günah konur mu balkona. Şu havalarda. Sen komşuna bile versen zevkle bakar ya. Ben kime desem çift kuşum var diye yavrularından isteriz diyorlar. Ne hale gelmiş inşallah düzelir bir an önce

A4kadaşlar kuşun son hali bu göğüs krmiği bıçak gibi kuruma mı oldu acaba yemesinde içmesinde bir problem yok arada hareketli arada durgun ishali geçti başka neler yapmak gerek
IMG_20161005_172258.jpg
IMG_20161005_171815.jpg

Allahım emeklerinin karşılığını verecektir inşallah sevabını alırsın inşallah temennim sizinle

Can boğazdan gelirmis hesabi yesin yedikce guclenicektir kilo alir yiyosa korkmayin duzelecektir

Geri