Karadeniz Pet

ishal ve çözümleri

• Konbuyu başlatan emrecelik3673
  • Başlangıç tarihi
E

emrecelik3673

Guest
Arkadaşlar iyi akşamlar. Bir konuda yardiminiza ihtiyacım var. Kuslarimdan birisi ishal oldu ya da olmak üzere.kabarik durma halsizlik vb durum yok gayet hareketli hatta su an salonda ucuyor esiyle ama diskisi sulu. Kafesinde renkli kağıt vardı kemiriyorlar diye kaldirdim Sonra a4 koydum beyaz. Son iki uc gundur diskisi sulu. Affiniza siginarak resmini ekliyorum. Ilac olarak vitamin olarak ne uygulamam gerekiyor acil yardim
XW0BEk.jpg
lutfen:-(

kafesinde kuş kumu varsa kaldırın ishali geçene kadar katı şeyler vermeye çalışın zamanla geçecektir

Teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

Haslanmis patates ishale iyi gelir mi arkadaslar versem sikinti olur mu

şekerli su verin hem ishali keser hemde enerji verir. veteriner tavsiyesi

Teşekkürler kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

Arkadaşlar iyi akşamlar. Kusumdaki ishal hala gecmedi petshoptan avidiare aldim kullandim gun asiri verdim suluklarina. Şekerli su verdim suluklarina ama bir duzelme olmadi ne yapmam gerekiyor acil yardim edin lütfen

ben Pet-İ-To diye bi ishal ilacı almıştım petshoptan geçirmişti .Böyle bi ilaç bende işe yaramıştı ama bence hemen ilaca başvurma ilaç kullanımını kimse pek önermiyor

kuşun dışkısı kuruduğunda kireç gibi beyaz bir renk bırakıyor mu, bırakıyorsa koksidiyoz olabilir, bu tip bakteriyel ishallerde baytril gibi bir antibiyotik kullanılabileceği gibi coccimix, baycox gibi ilaçlar da kullanılabilir, bunlar arsında baycox en kalitelisi olup pahalı bir ilaçtır, ben geçen sene 70 liraya almıştım...

Beyazlik olmuyor seffafsu gibi :-( hafif yesilimsi sivi

Geri