petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ishal ve tüylere dışkı yapışması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve aydinserkan tarafından 3 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. aydinserkan

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar bi kaç gün önce bir muhabbet kuşu aldım . ilk geldiği günde ishaldi bugün ishali biraz aşmış fakat tüylerinde dışkılar vardı kurumuş halde onları gagasıyla koparmaya çalışırken gördüm. sizce rahatsızlığı nedir nasıl tedavi edebilirim .

2. aydinserkan

Beğenileri:
    0
  3. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Geçmiş olsun öncelikle ishal ceyranda kalmışsa olabilir veya çok yeşillik verildiyse bu aralar yeşillik vermeyin o poposunu temizler inşallah en kısa sürede tamamen geçer

4. aydinserkan

Beğenileri:
    0
    teşekkürler inşallah yeşilliği kestim vermiyorum artk inş kısa sürede geçer sanırım ... kuşta baya bi halsizlik ve iştahsızlık var ishalden sebep olabilir herhalde dimi ?

5. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Evet büyük ihtimal ustalar yine cevap yazıcaktır onlar en doğru yolu gösterir

aydinserkan bunu beğendi.
  6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    Birkaç gün aldıysanız yerini yadırgayıp strese girdiğinden ishal olmuş olabilir. Yeşillik ve vitamin meyve vs vermeyin. Yemlikleri mümkünse tüneğe yakın asın ki daha yemeye iştahlı olsun. Ayrıca yemliğin bir tanesine aspur koyun. Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş