Karadeniz Pet

İshal

serengineer

Meraklı Üye
Arkadaşlar 35 günlük ve 33 günlük 2 yavrum var.Anne ve baba bakmıolar diye 5 gündür ayrı olrk başka bi kafesin tabanında yaşıolar ve kafes tabanına kağıdın üstüne başta kolay kırsınlar diye aspur serdim 4 gün onu yediler ve 2- 3 gündür büyük olanın daha fazla olmk üzere ishalleri var. hergün yemin altına serdiğim kâğıt sırılsıklam oluo ve 35 günlük yavru sürekli aşırı miktarda su içio. ne yapmalıyım? ve de aspurdan olabileceigini duyunca kestim dün aspuru yerine normal yem serdim. yardımcı olursanız sevinirim..
Sularına kahve karıştırdım sade aspur dio nette de benmki karışıktı ondan olabilir ? yardım edebilcek kimse yok mu

Son düzenleme:
O kuslar basinin caresine bakabilir. Keske sadece aspur yerine karisik yem verseydiniz. Kanarya yemi ile sansinizi deneyin.

Son düzenleme:
çok su içmeleri iyi ama bence suyuna bişey damlatmayın ben limon tuzu koyuyordum suyuna sonra veterinere gittim kuşa zarar verir dedi bence sende bi veterinere git 5 tllik ucuz bi ilaç veriyo kullan geçer yem olarakta aspur ve ak darı ver bence

[MENTION=3765]serengineer[/MENTION] suyu dokuyor olabılılermı emınkısınız içiyorlarmı ayrıca aspur ishal yapmaz

suyu alıp kafalarını sağa sola sallarak ıslatıolar sanırım o şeiklde bu kadr ıslanıo şuan altlarında sadece champion markalı yem ve sade aspur var

aynen tahmın ettıgım gıbı cunkı cok fazla su içmezler yavrular bebe bıskuvisi de verebılırsınız
saglıkla buyurler inşallah

Geri