petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Beyza ATALAY tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Beyza ATALAY

Merhaba arkadaşlar 3-4 gündür erkek kuş ishal patates haşlaması ve haşlanmış yumurta verdim düzelmedi... Başka bir yöntem veya önere biliceğiniz ilaç var mı ?

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kanarya yemi geçmezse ilaç.

3. Beyza ATALAY

Tamam, Teşekkürler.

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    TIKLA Birde Buraya bakın gayet etkili yöntem ben denedim.

#4 Resul OZYAMAN, 18 Ekim 2014
    Son düzenleme: 18 Ekim 2014
  5. Beyza ATALAY

Teşekkürler Resul Bey bunu uygulayacağım.

6. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Beyza hanım kuşunuz düzeldi mi? Eğer keçiboynuzu tozunu kestikten sonra tekrar ishal olursa biliniz ki durum basit bir bakteri kaynaklı ishal değil, mantar ya da daha inatçı bir bakteriye işaret ediyor. Ya da bir protozon, Allah korusun bir virüs de inatçı ishale yol açabilir. Eğer basit bakteriyel bir ishalse çözümünü zaten uygulamış olacaksınız. Keiboynuzu tozunu 5 gün boyu kullanın ve hergün suyunu tazeleyin. Geçmiş olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 16:01 --

Resul bey size de geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş