Karadeniz Pet

ishal

mücahitejderha

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar
Kuşlarima mamanin içindeki brokoli hariç hiç yesillik vermiyorum. 2 gündür disi kusum kabarik duruyordu. Az önce dikkatimi cekti dışkışı cıvık açık yeşildi yani galiba ishal olmuş onun için ne yapmam gerek iyi olmasi için?

Patatesi nasıl verecem bide erkek zaten maşaallah camış gibi ne bulsa yiyor patateside yerse dahada kilo alir o yemedende disi hiç bişey yemiyor. Başka bisey yok mu? Eger verirsemde ne kadar vermem gerek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

.........................

ıshal fazla yeşillik yemesinden dolayı olmuş galiba o zaman haşlanmış patates verin aspur yedirin kuşa ve avidiare diye ilaç öneririm ishale iyi geliyor :) geçmiş olsun

Patatesi hasla bos bir yemlige koy kendi yer.
Benimki yememisti, ben kendim yedirdim

Patatesi hasla bos bir yemlige koy kendi yer.
Benimki yememisti, ben kendim yedirdim

Kendin nasil yedirdin :) benim kuslar es olduğu için fazla elime alip rahatsiz etmek istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

ıshal fazla yeşillik yemesinden dolayı olmuş galiba o zaman haşlanmış patates verin aspur yedirin kuşa ve avidiare diye ilaç öneririm ishale iyi geliyor :) geçmiş olsun

Yesillik olarak sadece 2 gunde bir mamanin icinde brokoli veriyordum oda az oluyordu bende anlamadm. O dediginiz damla galila işe yarar dimi erkeğe zarari olur mu peki

Kendin nasil yedirdin :) benim kuslar es olduğu için fazla elime alip rahatsiz etmek istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

Yesillik olarak sadece 2 gunde bir mamanin icinde brokoli veriyordum oda az oluyordu bende anlamadm. O dediginiz damla galila işe yarar dimi erkeğe zarari olur mu peki

o zaman ishalin kaynağını bulmalıyız ayırın bence mikrobikse erkeğe de bulaşmasın

kardeşim sadece bir öneri musluk suyu verme ... birde yeşillik verme bu ara

Pazartesi ilac alacam ama hangisi iyi. Ve burda adam akilli veteriner yok petshopdan almam gerek petshoplardada düzgun bişey bulunmuyor hangi ilaclari alabilirim

Geri