petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ishal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mehmet ERDEM tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet ERDEM

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar dişi kuşum yaklaşık 1 haftadır kabarık ve uykulu bir halde 3 gündür avidiare kullanıyorum kabarıklıgı ve uyuklaması eskisine nazaran azaldı fakat dışkısında pek fazla bir düzelme olmadı ne yapmamı önerirsiniz

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=5151]Mehmet ERDEM[/MENTION] Geçmiş olsun. Pirinç lapası ver. Aspur ver. İlaç kullanmaya devam et. Sıcak tut.

3. Mehmet ERDEM

Beğenileri:
    0
    saolasın kardesım aspur 1 haftadır verıyorum bırde pirinç lapasını deneyım

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Aspura devam geçmiş olsun

5. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Pirinc labasi yemlige suyunuda suluguna koy ve diger gun geci boynuzu tozu dene bi cay kasigi suluguna koy

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 haftadır seyreden süreçse ishalin nedeni soğuk alğınlığı da olabilir. Ben vitaform kullanın derim. 1 yem tanesi kadarını suyla eritip insülin şırıngasıyla ağzından verebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş