petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal

Konusu 'Sorularınız ve Cevaplarımız' forumundadır ve Rukiye Kalyoncu tarafından 30 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var.Yavru kuşum ishal oldu avidiare diye bir ilaç aldım dünden beri veriyorum fakat bugün kötüleştigini fark ettim düne göre şu an hep tüylerini kabartıyor ve uykulu bir vaziyette duruyor ve kursağı bomboş yemek yediremiyorum ne yapmam lazım acil yardım ederseniz çok sevinirim.Nasıl yemek yedirebilirim?

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Gecmis olsun aldiginizda yem kirabiliyomudu

3. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2
    Sağolun :( Benim kendi yavrularım yuvadan çıkaralı 1 hafta olacak neredeyse yem kırabiliyordu fakat şimdi hiç bir şey yemiyor :(

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Aspur verebilirsiniz daldari severler kendisi yiyip icmiyosa elle besliyin bebe biskuvisinden mama yapicaksiniz yada ozel mama alicaksiniz cereyanda yada sicak ortamda kaldiysa olur dikkat edin yavrular yuvaliktan kendisi atlasin annne babanin yanin da yem kirmayi ogrensin oyle ayirin insallah duzelir

5. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2
    Aspur dal darı hepsinden veriyorum bir tane kuşçuya sordum kuruma hastalığı oldugunu söyledi ilaç tedavisine başladım şimdi özel mama felanda var her şeyden var cereyanda felan da kalmadı yuvadan da ben almadım zaten kafese atladı bir kaç günde orada kaldı sonra ben aldım ama bilmiyorum bekliyorum artık inşAllah iyileşir...:(

Sayfayı Paylaş