petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ishal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Celalettin TOPAL tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Celalettin TOPAL

Arkadaşlar kuşlarımın ıkı tanesinde ishal var ne yapmalıyım bıde ıshal yer değiştirmeden dolayı olurmnu ishal önlemek ıçın ne yapmalıyım teşekkkurler

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    haslanmıs patates verebilirsin

3. Sevtap DERİN

Avidiare kullan, haşlanmış patates, muz yedirebilirsin. İlaç alamadıysan nişastalı su verebilirsin.

4. Yılmaz Ç.

kanarya yemi olabilir.

5. Celalettin TOPAL

Kanarya yemı verdım de cesamolın dıye bı ilaç var elımde ama nasıl kullancam bılmıyorum

6. Gökhan YILDIZ

casamolin en iyi ishal ilaçlarından biridir, su bardağının dibine 2 cm kadar su koy bu suyun içine 1 mercimek tanesi kadar casamolin koy ve karıştır şırınga ile çek ve kuşun ağzının sol tarafından 2 damla damlat 2 gün bu şekilde ver daha sonra 3 gün ise suluğuna 1 mercimek tanesi kadar koy ve karıştır bu şekilde ver

7. Celalettin TOPAL

Ben 6 mlgeramlık paketı 2,,5 litre suyla karıştırıp verdım bı sorun yaşarmıyım

8. Gökhan YILDIZ

yaşamazsın yanlız o suyu sadece 1 sefer kullanabilirsin ayrıca kuşların popo tüylerinde dışkı lekesi kalıyormu?

Sayfayı Paylaş