Karadeniz Pet

Ishale care

• Konbuyu başlatan Göktuğ ERKUŞ
  • Başlangıç tarihi
G

Göktuğ ERKUŞ

Guest
Arkadas kusumu alali 20 gun oldu ama 10 gundur ishal cok kuvvetli ishal degil.1 haftadir avisol kullaniyoeum gecer gibi okuyor tekrar ishal oluyor veterine gittim 2 adet toz verdi bana kusumun suan diskisi kokuyor ve kus cok ince duruyor kanatlarini gerdirip yani kabarik degil.yerli muhabbet ksulariyla jumbolarin diski arasinfa renk farki var mi benim kini diskisi yesil beyaz .kusum cok hareketsiz degil yemini suyunu iciyor ama bu canimi sikmaya basladi acaba kullandigim yem mi onu oyle yapiyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

açık yem mi kullanıyorsunuz kusun kus kumu var mı kalamar kemigi var mı?

Acik yem kullaniyorum kusu aldigim yerden almisyim.kumu var kalamari yok

Aspir tohumu iç parazit için kullanılır. Pirinç unundan lapa yapun yedirin. Patates haslayın tuzsuz bi şekilde verin. Eğerki bunlar çare olmazsa avidiare alın suyuna damlatın.Yulaf kuşların yemine katılması gereken bi besindir ama ishale çare olmayabilir. Yine de verin tabi

Yemesse nasil yediricem yemini suyunu iciyor ama yabnci yiyeceklerle arasi yok 2 bucuk aylik

elinizden verin ya da elinkze alin yemi gosterin sonra yermis gibi yapin ve ona verin

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugun kusun hareketlenmesiyle derin bir nefes aldim ama diskisi hala kokuyor.dun patates yedirdim biraz ilscli suyu var ama hala ayni neden 10 gundur ishal ic parazit mi var?

sanirim oyle olmali ancak analiz ettirsen daha iyi olur. nerde yaptirabileceginden emin degilim ancak...

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zubazape.jpg
diskisi bu sekilde arkadaslar ishal mi baska bir hastalik mi

poposu nasıl kusta kabarma var mı popoda yapısma oluyor mu ishale benziyor

Kus hareketli surekli yem yiyor suyunu iciyor ama 20 gundur boyle diskisi kullanmadigim yontem kalmadi evde bir suru ilac oldu patates hasladim ama degisen birsey yok kumunuda yiyor gordugum kadariyla

yesillik zaten yemiyor yeminden suphelendigim icin degistirdim su aralar

düzelir o zaman ne diyim dostum ilaçlık değil kusun yediklerine dikat edin

suyundaki ilaci kesip vitamin versem faydasi olur mu

ne ilacı veriyorsunuz suanda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

tam olarak paylasırsanız daha rahat bilgi alırısnız yeminiz kusta kabarma var mı popoda yapısma var mı yesillik yediriyormusun kusun durumu hakında bilgiler yazarsanız forum yardımcı olur size

avidiare veriyordum onu kestim
simdi COXİDİN veriyorum. bir de veterinerden aldigim tozlari denedim zamaninda sonuc vermedi

Geri