petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İşi gücü salıncak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Paşa tarafından 5 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Paşa

Paşa New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar muhabbet kuşuma kendim salıncak yaptım. Altına zil de ekledim ses çıktıkça hoşuna gider diye. Ancak öyle bir alıştı ki günün %90'ı salıncakta geçiyor. Sabah akşam sallanıyor, ziliyle oynayıp çalıyor. Bu şekilde devam etmesinde bir sorun var mı? Zayıflayıp güçten düşer mi acaba?

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Masallah kusunuza, keyifle sallansin oynasin, benimkiler de boyle, salincak kavgasi bile yapiyorlar :)

3. Sher Locked

Beğenileri:
    0
    Ne güzel olmuş elinize sağlık :)

4. Paşa

Paşa New Member

Beğenileri:
    0
    Peki o zaman müdahale etmiyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Teşekkür ederim hocam :)

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Bir oyuncağa ilgi duyması eğitimde işinize yarayacaktır. Oyuncağı kullanarak size alışmasını,elinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

6. Paşa

Paşa New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim hocam kullanırım :)

7. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    Hocam Nasıl Yaptınız? Çok güzel olmuş

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Paşa

Paşa New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim. Hırdavatçıdan ince paslanmaz tel aldım. Komşuda kesilmiş iğde vardı ordan bi dal parçası aldım. Zille boncuk da malum incik boncuk satan yerlerden. Ağaca matkapla 2 delik açtım. Tele boncukları dizdikten sonra iki ucunu bu dliklerden cıkarıp tellerin ucunu gerginlestirdikten sonra kıvırıp sabitledim. Sonra bu uclara iki küçük halka geçirdim şu anahtarlıkta olan kücük halkalardan. sonra da zilleri taktım halkalara. Kafese tutturduğum baş tarafa da bazı kolyeler de olur ya tırnağınla aşağı çekince açılır bırakınca kapanır. Onlardan taktım. Biraz havada kaldı resim olmayınca kusura bakma :) istersen hediye olarak bir arkadaşa yapacam resim ekleyebilirim

9. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    Eklerseniz iyi olur hocam :)

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş