Karadeniz Pet

İşi gücü salıncak

Paşa

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşuma kendim salıncak yaptım. Altına zil de ekledim ses çıktıkça hoşuna gider diye. Ancak öyle bir alıştı ki günün %90'ı salıncakta geçiyor. Sabah akşam sallanıyor, ziliyle oynayıp çalıyor. Bu şekilde devam etmesinde bir sorun var mı? Zayıflayıp güçten düşer mi acaba?

Masallah kusunuza, keyifle sallansin oynasin, benimkiler de boyle, salincak kavgasi bile yapiyorlar :)

Bir oyuncağa ilgi duyması eğitimde işinize yarayacaktır. Oyuncağı kullanarak size alışmasını,elinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Hocam Nasıl Yaptınız? Çok güzel olmuş

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam Nasıl Yaptınız? Çok güzel olmuş

Teşekkür ederim. Hırdavatçıdan ince paslanmaz tel aldım. Komşuda kesilmiş iğde vardı ordan bi dal parçası aldım. Zille boncuk da malum incik boncuk satan yerlerden. Ağaca matkapla 2 delik açtım. Tele boncukları dizdikten sonra iki ucunu bu dliklerden cıkarıp tellerin ucunu gerginlestirdikten sonra kıvırıp sabitledim. Sonra bu uclara iki küçük halka geçirdim şu anahtarlıkta olan kücük halkalardan. sonra da zilleri taktım halkalara. Kafese tutturduğum baş tarafa da bazı kolyeler de olur ya tırnağınla aşağı çekince açılır bırakınca kapanır. Onlardan taktım. Biraz havada kaldı resim olmayınca kusura bakma :) istersen hediye olarak bir arkadaşa yapacam resim ekleyebilirim

Eklerseniz iyi olur hocam :)

Geri