Karadeniz Pet

ısı vericek birşey gerekli

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
Arkadaşlar ben çift alıcam ama ısı konusunda sıkıntılarım var 10 derece oda sıcaklığı var . size sorum hem ısı vericek hem ışık yaymıcak birşey lazım en azından 18 derece olsun sıcaklık .

Kutupdami yasion kardes::) bi tane elektirikli sobayla ewin isisini yukselt kusun kafesin etrafina strec cek

Kutupdami yasion kardes::) bi tane elektirikli sobayla ewin isisini yukselt kusun kafesin etrafina strec cek

Dükkan var orda bakıcam termometre ile baktım 11 veya 10 derece gibi bir derece var bana küçük birşey lazım aklıma gelmiyor birşey ama kafes değil ayrıca sunta kafes önü tel üstü arkası ve yanı strofor yani yalıtım köpüğü var ama yinede soğuk oluyo

Işık olmasın istiyorsan yağlı radyatör alabilirsin. Termostatını belirli bir seviyeye alırsın yağlı olduğu için kolay kolay soğumaz ve elektrik tasarrufu sağlar.

Işık olmasın istiyorsan yağlı radyatör alabilirsin. Termostatını belirli bir seviyeye alırsın yağlı olduğu için kolay kolay soğumaz ve elektrik tasarrufu sağlar.

Radyotörlere baktım 300 250 TL den bahsediyor benim boyle bir butcem yok yaş 17 stajyer maaşım var sadece onunda yarısı aileme yarısı alacağım çift muhabbet kuşuna gidicek bana düşük bütçeli küçük birşey lazım 10 derece ısı versin yeter hatta daha azda olabilir

O odayı ısıtmaya kalkarsan astarı yüzünden pahalıya gelir.

ustune battanıye at üşümez herhalde 1o derecede 0 ın altına dusmedıkce bişi olmaz dıye bılıyorum

Kuşlara iyi bir ortam sunma şansınız yoksa bence kuşlara da eziyet olur bu. Biraz daha sabredin kendi evinize çıktığınızda ya da evlendiginizde bu hevesinizi giderirsiniz bence. Sadece kendi hislerimizi degil de onları da düşünmek zorundayız. Bu kadar sevgi doluyken onlara istemeden de olsa zor şartlarda bakmayın derim. Yaşınız 17 zaten bikac yıl sonra bireysel karar vereceğiniz zamanınız olacaktır. Biraz sabredin derim ben.

[MENTION=9455]Murat Demir[/MENTION]11 üye adlı beyefendiye yasın yardımcı olacaktır.

dersler

Burada papağan almadan önce ve sonrasını okumanızı tavsiye ederim ve diger derslere göz atmanızı.

ufak kuru üfleme yapan ısıtıcılar var, fiyatları 40-50 tl ama 18 metre kare büyük bir alan orayı ısıtmak zor olur, elektirik parasına dayanamazsın en kötü 100 tl aşar faturaların

bir sitede paylaşılan bir yöntemi aynen yapıştırıyorum buraya belki işine yarar

Çok basit evine salça aldıgın 850 gramlık salça tenekesini tam açma. Yarım aç.. İçine porselen yada sarı bir duy sallandır.!5 lik - 25 lik ne istersen normal bir ampul tak. al sana soba...Üstüne bir kaç delik aç...Isınan hava dışarı çıkabilsin...saygılarımla...

bir sitede paylaşılan bir yöntemi aynen yapıştırıyorum buraya belki işine yarar

Çok basit evine salça aldıgın 850 gramlık salça tenekesini tam açma. Yarım aç.. İçine porselen yada sarı bir duy sallandır.!5 lik - 25 lik ne istersen normal bir ampul tak. al sana soba...Üstüne bir kaç delik aç...Isınan hava dışarı çıkabilsin...saygılarımla...

Kafamda canladırdım harika fikir :D yarın yapıcam becerebilirsem seni etiketlicem :D

kafesin nasıl, öntelli ahşap kafes mi yoksa tel kafes mi. odayı ısıtamıyorsan kafesi ısıtmaya çalışacaksın yada kafesin ısı yalıtımını yapacaksın, straforla-strechfilmle ...

Geri