petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İsime Açılan Sahte Hesaplar Ve..

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar, bugün kendi şahsıma ait fotoğrafım kullanılarak saçma sapan bir fotoğraf düzenlemesi olmuş. Sahte hesabın İP adresi @ucer nickli üye ile aynıdır. Benim buradaki konum tehdit amaçlı değildir, sadece bilgilendirmek istedim. Benim fotoğrafımı, ismimi vb. olan şeyleri kullanıldığı taktirde Savcılığa gideceğimden hiç şüpheniz olmasın. Bilmiyorum arkadaşın sanırım yaşı 13-15? Ne yapmaya çalıştığını anlamadım, ben rezil olmam sıkıntı yok.. Yani laf vurma çabasına da girmesin kimse, moralimi bozmadı bugün ki yaşanan saçmalık.. Fakat dediğim gibi savcılığa suç duyurusunda bulunurum. Açık ve net, kişiyi banlarım. Konu/Mesajı durur, İP adresini alırım ve direk giderim..

Herkes kendine yakışan şeyi yapar..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Ve ayrıca; aynısı sizde olduğunda aynı suç duyurusunda bulunmanız için elimden geleni yapacağım.. Haberiniz olsun isterim..

2. Tuan MAKSEL

Laf vurma cabasi derken neyi kastediyorsun?

3. Tevfik AKTUNÇ

Arkadaşın bana yaptığı terbiyesizlikten bahsediyorum (özel mesajda)

Sorun mu var?

4. Tuan MAKSEL

Tamam bi sorun yok yanlis anlasilma oldu.

5. Tevfik AKTUNÇ

Tamam, bu arada sahte hesapla açtığı konunun altına yazan arkadaşları da ayrıca kınıyorum.

6. kartall82

kartall82 Guest

sana katılıyorum tevfik kardeşim konu açıldı yorum bile yaptım ama beni kişilerin resim v.s leri ilgilendirmediği için hiç de dikkat etmemiştim bunun içinde özür dilerim

7. Tuan MAKSEL

Ben konuyla alakali yorum yapmadim .konunun sacmaligiyla alakali site icerigi ile ilgili olmayan konular acmayin diye zerzeniste bulundum. Ben kendi sahsiyetim adina konuya alet olmam.sanada hak veriyorum ayrica

8. Tevfik AKTUNÇ

Bakın ben kimseye Moderatörlük yapmıyorum, kimseyi tehdit etmiyorum. Bunlar benim için eski de kalmış şeyler, bu site için elimden geleni yapıyorum.. Sms sistemi veya davetiye sistemi getirdiğimizde oluşan problemlerde daha iyi müdahale edeceğimize inanıyorum. Ben o arkadaşın bu sefer sırf çocukluğuna veriyorum, kendisi hiç mahkemelik olmadığından dolayı bu tür işler bilgisayar başında oturarak çocukça geliyor. Ben uyarımı yapıyorum, bir daha böyle birşey olursa eğer herkeste şahit ki diğer gün gidip suç duyurusunda bulunacağım.

9. Ertan81

Ertan81 Guest

Fotoyu bende gördüm bugün :)

10. Mana

Mana Guest

En iyisini yapıyorsun Tevfik, başkasının resmini kullanmak büyük suçtur ve de çok çirkin birşeydir. Destek veriyorum kardeşim sana.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. Gökhan KARAALİ

O konuyu ve resmi bende gordum. Sanirim arkadaslar olayi anlamadi ve altina yorum atildi.

Edit: ben senin yerinde olsam sabah olur olmaz gider savciliga catir catir hakkimi savunurum sonra o yapan kisi salya sümük aglayip durur gozyasinada bakmam. Sanada tavsiyem o olur. Bence hic acima sabahtan git savciliga basvur yaptigi buyuk suç

12. Tevfik AKTUNÇ

Teşekkür ederim kardeşim Allah razı olsun, bir daha olmasını temenni ediyorum.

Gökhan kardeşim, dediğim gibi keşke bir daha yapabilse diye temenni ediyorum. Konuya hiç dokunmayacağım, kilitleyeceğim ve arkadaşı banlayacağım. Savcılık suç duyurusunda bulunduktan sonra ise kullanıcının banını kaldırıp yetkililere İP adresini, mail adresini vs. sunacağım.

Nasıl bir zihniyettir bu adamda anlam veremiyorum, kendisini uyardım dedim ki; "Bakın başkasının konularında dalga geçerek yorumlar atıyormuşunuz, üyeler rahatsız oluyor. Bir daha olması durumunda sizi uzaklaştıracağım." dedim.

Ve daha sonra böyle çocukça şeylerle karşılaştım.

Sayfayı Paylaş