Karadeniz Pet

ısırıyo ?

pınar

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşum bana çok alıştı eve geleli 1 ay oldu 4-5 aylık kuşuma gel deyince geliyo omuzuma koluma veya elime konuyo ama gelincede ısırıyo fena koparıcak gibi ne yapmalıyım onu kızdıracak bişey yapmıyorum elime felan almıyorum başka nedeni ne olabilir bu arada ısırdığı yer şişiyo okadar ısırıyo :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:09 -->-> Daha önceki mesaj 20:08 --

[/COLOR]
arkadaşlar kuşum bana çok alıştı eve geleli 1 ay oldu 4-5 aylık kuşuma gel deyince geliyo omuzuma koluma veya elime konuyo ama gelincede ısırıyo fena koparıcak gibi ne yapmalıyım onu kızdıracak bişey yapmıyorum elime felan almıyorum başka nedeni ne olabilir bu arada ısırdığı yer şişiyo okadar ısırıyo :(

Kafese elinizi sokarken cak cak bağırıyor mu ?

Son düzenleme:
evet ama değişik bi şekilde ötüyo kafese değmemi izin vermiyo

Son düzenleme:
Demekki , kuş ele alışık fakat size alışık değil. Yani , onun için elde durmak anormal bir durum değil. Fakat size alışamamıştır. Benimkide elimde dururdu ama , kafesine elimi sokturmazdı. Bir süre sonra alışır :) Ama ısırmasını dahada göz önüne alırsak, belki siz değilde , aile bireylerinde bir başkası onu korkutmuştur veya , başka bir etkenden korkmuştur. Şimdilik onu zorlamayın ve ASLA avuçlamayın daha da kötü olur durum :)

Son düzenleme:
evde onu korkutucak birisi yok çünkü küçük kardeşimde yok annem zaten kuşu ellemez eve geleli dediğim gibi 1 ay oldu daha ne kadar sonra tam olarak alışır

Geri