petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Isırıyor mu oyun mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömür BELET tarafından 31 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Ömür BELET

Bugün evden çıktım 1-2 saat dışarıdaydım ve eve deldiğimde mubişimle her zamanki gibi oynamak için elimi uzattığımda sanki elimi ısırır gibi yaptı ama acı verecek seviyede değildi kesinlikle.Sonra acaba oyun mu yapıyor dedim bir kaç kere daha işaret parmağımı uzattım ve yine hiç yapmadığı gibi ısırır gibi yine acıtmadan ısırdı.Yalnız ben eve geldiğimde saat gece 11.30 12.30 idi.Sizce bu bir "beni rahatsız etme"uyarısı falan mıydı yoksa muhabbet kuşları parmağa gagalarını vurarakta konuşur bildiğim kadarıyla onun göstergesimiydi ? Şimdiden teşekkürler.

2. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Işığı kapatıp gidiğin için uyumuştur. Sende eve gelince ışığı yakınca uyanacak bi anda belki rahatsız ettiğin için yapmış olabilir benim ki de benle oyun oynuyor öyle...

Sayfayı Paylaş