petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ısırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aykan Aslantaş tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Enim mubiş aslında evcil.Ele gelir canı istediğinde kafamıza omzumuza çıkar.Yemek yerken o da yemek yer.Ben bazen elimi tünek şeklinde yaptığımda elime çıkıyor ve farklı noktaları baya bi güçlü ısırıyor.Ama bazen yapıyor bunu.Bunun sebebî oyun mu?
    Birde bizimki kafasının üstünü okşatmıyor nasıl yapabilirim?

2. ismail baktır

yumuşak olduğu için onu koparmaya çalışıyordur elinizi o yüzden ısırıyor olabilir :)

3. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    kuşların çoğu kafalarının üstünü okşatmaz. bir de kuşunuzun cinsiyeti nedir?

4. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
  5. BARAN

BARAN Guest

Isırması çok iyi kendine güveni gelir benim kuş ısırmayı öğretmeye çalışıyorum onun dışında dışkısı gelse kafesine girer kafesını okşarsın eline koluna kafa gelir bide yemlikten yem yerken kabugunu kendisi dışarı atar üflemeye gerek kalmaz :) ama birazdaha eğitmem lazım bi kaç ufak kusuru var :) kafesini temizlemeyide öğrettimmi tmmdır :)

Sayfayı Paylaş