petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Isırma alışkanlığı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Duygu Nalbant tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Duygu Nalbant

Merhaba arkadaşlar kuşum sürekli olarak ısırıyor ya da oyun amaçlı gelip gagalıyor ısırma alışkanlığı olan kuşlar için bir tavsiyesi olan var mı :D Gerçi artık alıştım tepki vermiyorum ama evdekiler korkuyor biraz bu yüzden daha önceki kuşumda bu huy yoktu çünkü :)

2. BARAN

BARAN Guest

Kuşunuzun ısırması iyidir kendine güveni gelir ve herşeyden korkmaz.... bende kuşumu yeni yeni alıştırmaya çalışıyorum.. bazen oyun amaçlıda yaparlar

3. Duygu Nalbant

Ama küçükken gagasından öpüyordum seviyordum şu anda hemen ısırıyor maalesef o yüzden kaç kez şişirdi dudağımı

4. BARAN

BARAN Guest

önce göğsünü okşayın sakinleştirin gerekirse bi odada sessice yapın sonra gagasını öptüğünüzde ısırmadığını göreceksiniz...

5. Duygu Nalbant

Teşekkür ederim umarım izin verir ve göğsünü okşayabilirim :)

6. BARAN

BARAN Guest

Sayfayı Paylaş