Karadeniz Pet

Isırma hk

V

Vto

Guest
2 hafta önce aldığım 2 2.5 aylık kuşum elimden yem yiyor ama bi kaç gündür felaket elime saldırmaya başladı elimi kafese soktuğum anda saldırıor yem yedirirken bile ısırmaya başladı ne yapabilirim yardım lütfen cinsiyeti erkek. elimede gelmior sürekli ısırıyor yaa bilgisi olan yardım edebilir mi lütfen...

Genelde bütün kuşlar ilk baş çok cici gözükür ondan sonra başlar hırçınlaşmaya benim kuşlarımda öle :D

evet yaa ne güzel yem yemeye başlamıştı elimden 5 6 gün felan ondan sonra ne oldu anlamadım bi anda saldırganlaştı kafesten hiç çıkarmadım acaba ondan mı ısırıyor anlamadım

belli bir dönemleri saldırgan oluyor kısa bir süre sonra düzeliyor merak etmeyin siz yine ilgilenmeye devam

zamanla alışacaktır size , kuşlar bazenn meraktan da ısırıyor öyle bişey olabilir mi

söle birsey duymusdum isiran kus daha cabuk egitilir sesiz sakin olan kus daha zor egitilirmis :) O isirmasi merakdandir. saten bir süre sonra size alisacak günde 15 dk kafese elinizi koyun tunek gibi bekletin o ele alisir isirirsa da sakn cekim diye bir hareket yapmayin kus komple daha feci isirir :D :D

çekmiorum elimi ama acıtıyor bu sefer iz yaptı parmaklarımı hep :D

senin kuş erkek bide dişi olsaydı görürdün sen ısırmayı :D

Aynen bnim öteki çiftte dişi elimi kanattı bi keresinde :D Teşekkürler Arkadaşlar yorumlar için dediklerinizi uygulayacağım :D

Geri