petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Isırma hk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Vto tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Vto
    Gizli

Vto Guest

2 hafta önce aldığım 2 2.5 aylık kuşum elimden yem yiyor ama bi kaç gündür felaket elime saldırmaya başladı elimi kafese soktuğum anda saldırıor yem yedirirken bile ısırmaya başladı ne yapabilirim yardım lütfen cinsiyeti erkek. elimede gelmior sürekli ısırıyor yaa bilgisi olan yardım edebilir mi lütfen...

2. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Genelde bütün kuşlar ilk baş çok cici gözükür ondan sonra başlar hırçınlaşmaya benim kuşlarımda öle :D

3. Vto
    Gizli

Vto Guest

evet yaa ne güzel yem yemeye başlamıştı elimden 5 6 gün felan ondan sonra ne oldu anlamadım bi anda saldırganlaştı kafesten hiç çıkarmadım acaba ondan mı ısırıyor anlamadım

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    belli bir dönemleri saldırgan oluyor kısa bir süre sonra düzeliyor merak etmeyin siz yine ilgilenmeye devam

5. Samet Çağlar
    Gizli

zamanla alışacaktır size , kuşlar bazenn meraktan da ısırıyor öyle bişey olabilir mi

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    söle birsey duymusdum isiran kus daha cabuk egitilir sesiz sakin olan kus daha zor egitilirmis :) O isirmasi merakdandir. saten bir süre sonra size alisacak günde 15 dk kafese elinizi koyun tunek gibi bekletin o ele alisir isirirsa da sakn cekim diye bir hareket yapmayin kus komple daha feci isirir :D :D

7. Vto
    Gizli

Vto Guest

çekmiorum elimi ama acıtıyor bu sefer iz yaptı parmaklarımı hep :D

8. Samet Çağlar
    Gizli

senin kuş erkek bide dişi olsaydı görürdün sen ısırmayı :D

9. Vto
    Gizli

Vto Guest

Aynen bnim öteki çiftte dişi elimi kanattı bi keresinde :D Teşekkürler Arkadaşlar yorumlar için dediklerinizi uygulayacağım :D

Sayfayı Paylaş