petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Isırma huyunu nasıl geçiririm?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur ARDALI tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba. Yaklaşık 3 aylık çek yavru erkek bir kuşum var. 1 aylıkken almıştım. Şu an bana alışık durumda sürekli dışarda durmak istiyor dışardayken üstüme geliyor ve aşırı hiperaktif. Sürekli kafamda durmak istiyor başka yere konmuyor. Eskiden sevdirirdi kendini fakat artık onu yaptırmıyor sevmeye çalışırken ısırıyor. Elime geldiğinde elimi oynatmasam bile kendi kendine sanki koparıcakmış gibi ısırıyor. Tepki vermiyorum fakat ısırmaya devam ediyor. Can acıttığı için problem olucak diye korkuyorum. Kafama konunca aşağı doğru eğilip kaşlarımı ısırıyor. Gözümü çıkartıcak yakında. Bu ısırma alışkanlığını nasıl giderebilirim? Bir de kafama gelmesindense omzumda durması için nasıl alıştırabilirim?

2. ısırma kuşunuzun huyu bunu değiştiremezsiniz yapacak bişey yok sanırım

3. Gamze USLU
    Gizli

ben elimi gagasına götürünce benide ısırıyo ama parmağımla gagasına dokunurken öpücük sesi cıkarttığım zaman anlıyo ısırmıyo . belki sizde böyle bişeye alıştırabilirsiniz

4. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Her özelliği ile aynı kuş bende var.Cinsiyeti dişi.
    Kopartıcak gibi ısırıyor.Nasıl geçireceğiz bu huyunu.Yokmudur bilen ?

5. oguzhan_06
    Gizli

Isırma huyunu en güzel ve kolay geçirme yöntemi Aşagıdaki gibidir.

Kuşu alıp petshop'a götürün. Isırmayan bir kuş alın ;)

Sayfayı Paylaş