Karadeniz Pet

ısırma oyunundan nasıl vazgeçireceğim?:(

Yaren Elmas Bayram

Yeni Üye
Merhabalar ben kuşum şakiri alalı 3 hafta oldu elimize geliyo hatta disardayken elimi salliyorum hemen konuyo elime ama soyle bi sorun var surekli kemiriyo elimi abartip ısıriyo hep bunu oyun olarak yaptigini dusunuyorum yoksa elime hic gelmez ama bundan nasil vaz geçiricem bilemedim bi turlu yardimci olabilir misiniz :eek:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:54 -->-> Daha önceki mesaj 14:44 --

arkadaşlar lütfen yardın edin:(

Benim erkek kuş da aynı şeyleri yapıyordu oynamaya çalışıccam derken etlerimi parçalıyordu internette biraz araştırdım parmağınızı ısırmaya çalıştığı zaman kuşu tuttuğunuz eli değil de diğer elinizin işaret parmağını kapatarak kemik veya eklem olan tarafı gagasına yaklaştırın ben böyle yavaş yavaş yaparak alıştırdım ısırma huyundan vazgeçti dediğim gibi ara sıra oynamak amacı ile böyle şeyler olabilecek bir durum :) Bildiklerim bu kadar yanlışım varsa üstadlarım düzeltebilir :)

teşekkür ederim deneyeceğim bende araştırdım baya ama bi bilgi bulamadım inş benim şakirde vazgeçer :)

Geri