Karadeniz Pet

Isırma sorunu ile kac aylık olduğu

BebeQ61

Meraklı Üye
3 aylıkken almıstım daha sonrası bana alıstıktan sonra bu ısırmalarımız basladı fakat ısırma derken tam ısırmıyor gaga ucunla ısırır gibi ama bu bile tenimin yara olmasına yetiyor resim asağıda :)

Bir de kac aylık olduğunu unuttum acaba bilgi verirmisiniz bu konuda? birde gagasının ortasında kahvelik olustu ciftlesmek istiyor olabilir mi?

geçmiş olsun öncelikle ısırma bi huy olmuştur parmaagınızı uzatın ısırsın parmagınız fazla acımaz özellıkle tırnak bölgesı ama ısırınca hiç tepki vermeyin sadece suratına nefesinizi üfleyin uyuz olucaktır buna yanlış bişey yaptının farkına varıcaktır ve parmagınızı ısırdıgında çekmediğiniiz için bi zarar veremedigi için bundan vazgeçicektir zamanla

geçmiş olsun öncelikle ısırma bi huy olmuştur parmaagınızı uzatın ısırsın parmagınız fazla acımaz özellıkle tırnak bölgesı ama ısırınca hiç tepki vermeyin sadece suratına nefesinizi üfleyin uyuz olucaktır buna yanlış bişey yaptının farkına varıcaktır ve parmagınızı ısırdıgında çekmediğiniiz için bi zarar veremedigi için bundan vazgeçicektir zamanla

Parmağımla oynuyor dediğiniz gibi yaptığım zaman ayrıca kemirme huyuda var anlamadım oyun mu oynamak istiyor ne istiyor :) Tepki vermiyorum genelde tepkisini baska yöne cekiyorum kafes telleri haric her yeri kemirme derdin de simdi kafesten cıkarmadığım zaman da tabanı kaldırmaya calısıyor cıkardığım zaman direk geliyor uyuyor oyun oynuyor ya da :)

ya dediğim gibi oyun amaçlıda olabilir alışkanlıklta olabilir gaga taşı var dime kafeste?

ya dediğim gibi oyun amaçlıda olabilir alışkanlıklta olabilir gaga taşı var dime kafeste?

Evet var herhalde oyun amaclı :) ve bundan zevk aldığıda cok acık yani olan bana oluyor:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

Kac aylıktır peki :)

Suratına üflemek ne kadar doğru :/ işe yarıyor gibi ama sonuçta karbondioksit. Bence eş al zaten alışıncaya kadar yaşı gelir yuvalık takmazsın olur. Dişiye yaşını geçmeden eş almayı tavsiye ediyorlar, ilerde daha zor kabulleniyormuş.

Suratına üflemek ne kadar doğru :/ işe yarıyor gibi ama sonuçta karbondioksit. Bence eş al zaten alışıncaya kadar yaşı gelir yuvalık takmazsın olur. Dişiye yaşını geçmeden eş almayı tavsiye ediyorlar, ilerde daha zor kabulleniyormuş.

Bir kere deneme yapıp üfledim tınlamadı daha yapmadım zaten merak etme alıstım artık ısırılmaya napalım canı sağolsun :D

Isırmasından hemen sonra mı üfledin. :)

Eldiven giyip dene bence. Bir zaman sonra vazgececektir. Test edilip onaylanmistir ;)

Isırmasından hemen sonra mı üfledin. :)

Evet bir üf yaptım ama hic banamısın demedi beni onunlamı korkutuyorsun der gibi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:46 --

Eldiven giyip dene bence. Bir zaman sonra vazgececektir. Test edilip onaylanmistir ;)

Denerim ama hic sanmam cünkü sadece elimle kalmıyor boynum yanaklarım :D iskence cekiyorum resmen :D

Evet bir üf yaptım ama hic banamısın demedi beni onunlamı korkutuyorsun der gibi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:46 --

Denerim ama hic sanmam cünkü sadece elimle kalmıyor boynum yanaklarım :D iskence cekiyorum resmen :D
O zaman yuze de maske lazim :D

kızışmaya başladıkları vakit ısırma halleri oluyor. öyle bir durum bence.

kızışmaya başladıkları vakit ısırma halleri oluyor. öyle bir durum bence.

Yavruyken ısırmıyordu simdi 7 aylık falan tahminimce ısırmaya basladı herseyi gagalamak istiyor ama resim de gagası kahvelesmis gibi geldi bana öyleyse sizin dediğiniz muhtemel

Geri