Karadeniz Pet

Isırma sorunu ile kac aylık olduğu

Yavruyken ısırmıyordu simdi 7 aylık falan tahminimce ısırmaya basladı herseyi gagalamak istiyor ama resim de gagası kahvelesmis gibi geldi bana öyleyse sizin dediğiniz muhtemel

benimkilerde öyle kızışma dönemlerinde ısırıyorlar aslında ısırma da değil acıtmıyorlar yani kemirmek istiyorlar bir şeyleri

evet lazım ;) 7 aylık dediniz galiba benimde 2 tane 7 aylık kuşum var onlarda kızıştı eş istiyorlar ama ben 3-4 ay sonrasında düşünüyorum biraz daha beklesinler ;)

Evet bencede bekleyin bende öyle beklicem biraz yeni kafes falan aldım cünkü direk yanına koymam esi ondan bakalım cok heyecanlı :D

Bir kere deneme yapıp üfledim tınlamadı daha yapmadım zaten merak etme alıstım artık ısırılmaya napalım canı sağolsun :D
Isırdıgında bagırma elinizi cekme gibi hiçbir haraket yapmayın tepki vermeyin bunun bir işe yaramadını anlayınca ısırmayı bırakacaktır.Kızgınlaşmaya baslayan bir dişi oldugu için ısırmalarının artması normal :)

Isırdıgında bagırma elinizi cekme gibi hiçbir haraket yapmayın tepki vermeyin bunun bir işe yaramadını anlayınca ısırmayı bırakacaktır.Kızgınlaşmaya baslayan bir dişi oldugu için ısırmalarının artması normal :)

Ya öyle yapıyorum bazen ama bazen dayanılmaz acıyor bide yara oluyor 1 hafta gecmiyor malesef o yüzden bazende cekmemezlik yapamıyorum :)

Geri