petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ısırma sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve decease21 tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. decease21

decease21 Guest

merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 aylık yavru muhabbet kuşum var erkek omzuma falan çok rahat gelip konuyor yemek yiyor bizle ama gel gelelim ısırıyor acı veriyor yanı omzumda dururken ensemden sırıyor geliyor kolumu ısırıyor kulağımı falan ısırıyor burnumu falan aynı zamanda ama genelde yemek yerken yapıyor bunları neden ben vermeyince kızıyor galıba çok cana yakın ama ısrıyor ne yapmam gerekiyor sizce ?

2. Ediz Edizoğlu

Yemek istiyo demekki senden . Ilk once verip hayvanin işdahini acarsan sonra vermezsen oyle olur :D

3. decease21

decease21 Guest

öyle böyle değil çok meraklı masaya oturur oturmaz geliyor kola hastası resmen bardağın içindeki suya girip girip çıkıyor çok haylaz bardapın içinde girince kafa sallıyor

4. Ediz Edizoğlu

Kardeşim sana tavsiyem masa kuruluyken kuşun kafesini acma . Hem kuş icin yiyecekler zararli olabilir hemde kuşun tuyu falan yemege giderse senin icinde sıkınttı olur . Tavsiye etmiyorum.

5. aslı sungur

benim kuşuma eş almadan önce öyleydi alıştırmıştım bana da öyle yapıyordu şimdi kuşlarımın yavrularını da alıştırdım boynumu ısırıyor bence oyun yapıyorlar bizi sevdikleri için

6. decease21

decease21 Guest

aslı hanım dediğinizde haklı olabilirsiniz uğraşmayı çok seviyor kendisi

7. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Yemek zamanları dışında açın kafesleri ben öyle yapıyorum. Onun yiyebileceği şeyleri elinizde bulundurun. Yesin doyduğunda sizi ısırmaktan vazgeçer. Benim erkek kuş da arada bir ısırıyor. Sonra geçiyor.

8. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Benim kuşum da bazen bir şeye gıcık olduğunda ısırıyor. :)

Sayfayı Paylaş