petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Isırma sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nur erim tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. nur erim

nur erim Guest

Arkadaşlar limon iki haftadır benimle son günlerde ısırmaya başladı ben evde yokken ailem salmış iki kere ve ikisinde de aralıklarla düşmüş haliyle avuçlayıp direk kafese koymuşlar bundan sonra ısırmaya başladı üzerine gitmiyorum ama korkuyorum muhtemelen bu sebepten ısırıyor birde çok yavaş hareketlerle yaklaştığımda ısırmıyor ama aksi olduğu zaman çok kötü ısırıyor zamanla geçermi bu huyu:(
    [​IMG][​IMG]

2. halil kahraman

Beğenileri:
    0
    daha öncesinde ele alışık mıydı kuşunuz parmağınıza falan çıkıyor muydu ? ısırmasına tepki vermezseniz bir süre sonra işe yaramadığını anlayıp bırakacağını düşünüyorum

maşallah kuşunuza

#2 halil kahraman, 14 Ocak 2015
    Son düzenleme: 14 Ocak 2015
  3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  4. nur erim

nur erim Guest

Evet parmağıma azda olsa geliyordu tepki vermemeye çalışıyorum ama çok kötü ısırıyor

5. halil kahraman

Beğenileri:
    0
    üfleme de çok işe yarıyor ele alıştırmada denemedim ama dudağımı falan ısırırken yüzüne üflemeye basladım şimdi gene ısırsa da acıtmıyor

Sayfayı Paylaş