Karadeniz Pet

ısırma..

• Konbuyu başlatan Meltem YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
M

Meltem YILMAZ

Guest
hiç ısırmayan kuşum ısırmaya başladı...cep telefonumu kemirmeyi çok seviyor bende izin vermedim...şimdi cebime yaklaşmak istediiğnde izin vermezsem parmağımı ısırıp kaçıyor..bunu alışkanlık haline getirdi.şimdi normalde parmağımda durduğundada ısırıyor ve fena acıtıyor...bundan nasıl vazgeçirebilirim kuşumu..

Kuşunuz kaç aylık büyük ihtimal dişi ısırdığına göre belkide tüye giriyor bu dönemde stresli oluyorlar :)

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Kusum erkek o yuzden isirmasi anormal geldi bana cunku disiler isirir diye biliyorum.kusum yaklasik 7-8 aylik.birde benim kusum herseyi sahipleniyor.kafesinde oyuncaklari elledigimde direk kafese giriyor seri bir sekilde.fanusta balik var onunla konusur.baliga yem verirken bile geliyor elime mudahale ediuor.sanirim cep telimide sahiplendi..kiskancligindan isirdigini dusunuyorum..bu huyunu nasil degistiricem bilmiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benım kusumdan örnek verecek olursak aynı sekılde ben ona onun istediği birşey kızıp önünden alırsam omzuma konar konuşurken .. :) haa dur bakayım az önce sen naptın diyip kulagımı ısırıp kaçıyor :D yani korkulacak bir durum yok kendi kanaatimce sizinle uğraşmasını seviyor .

Benim sıpada erkek ama affetmiyor ters bişey yaptığım zaman kulaklarıma yapışıyor :D

Yani bir cesit ofke nobeti oyleyse..intikamda diyebiliriz

Geri