Karadeniz Pet

Isırma

• Konbuyu başlatan Coby
  • Başlangıç tarihi
C

Coby

Guest
Kusum bazı durumlarda benı ısırıyor. Onunla ılgılenecek zamanı bulamıyorum . Ancak ilgilendıgım zamanlardada ısırıyor . Isırmayı önlemek için ne yapılmalı ?

bu konularda pek uzman değilim ama okuduğumkadarıyla ısırmasını baska yöne dikkatini cekerek engelleyebilirsin yada ısıdıgında yuzune hafifce uflersen dikkatini cekip ısırmayı bırakabilir her ısırdıgında aynı hareketi tekrarlarsan ısırmaktan vazgececıktır benım kusumda elimi kafese soktugumda elime gelip ısırmaya cıkmaya calısıyor biraz bekleyince ısırmayı bırakıp tunuyor artık sende ısırdıgında ani hareketlerde bulunmayıp kuşu korkutacak hareketlerde bulunma dostca kucuk dokunuslarla guvenını kazanmaya calış ısırsa bile korktuğunu belli etmemen gerekiyor bu durum ustun kuş olduğunu sanıp patron kesilebilir yeniyim bende yanlışlarım varsa düzeltin cok uzun oldu :D

Benim goştikle aramız çok iyiydi öpüp mıncıklıyordum önceleri kızıştıktan sonra hormonlarımı değişti nolduysa ısıma huyu başladı eskiden boynunu kaşıtıdı şimdi parmamı kapıyor içgüdülerinde var sanırım

Geri