petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Isirmasini engellemek?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve klivaj tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. klivaj

klivaj Guest

Kusumu alali yaklasik 1 ay oldu arkadaslar. Eve bama falan alisti fakat alistikca huylari degismeye basladi, 3 4 gundur kafesin demir parmakliklarini isiriyor, parmagimi uzatinca onceden bisey yapmazdi simdilerde isirmaya calisiyor beceremiyor.

Bebek de degil dis cikariyor dicem ama:)
    Nasil engelleyebiliriz isirmayi ogrenmesini aliskanlk hale getirmesini?

2. Ediz Edizoğlu

Elinle Kaşımayı dene

3. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuslari kemirme olayi icguduseldir hele dişi ise hic durmaz

4. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Kafesi felan isiriyorsa oyun yapiordur senin parmaklari isiriyorsa isirmasina izin ver elini cekme bse yapamadigini anlayinca isirmayacaktr

5. klivaj

klivaj Guest

Kus erkek hocam.
    Elimi cekmiyorum zaten isirmakla isirmamak arasinda bisey yapiyo beceremiyo.

Bir de son 1 haftadir surekli kendinle oynuyo tuylerini falan duzeltiyo gagasiyla nedir n3 d3gildir hayirmidir :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 17:22 --

Fotograf da ekliyorm, yasini ayini bilenler bu davranislarin yasa bagli oldgnu anlayabilirler sanirim

6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    benim kuşumda küçükken ısırırdı biliyorum nasıl ısırdığını bide benim kuşum dişiydi önce ısırır ısırır sonra parmağıma çıkardı işaret parmağımın derisini soyuyodu parmak izim kaybolmuştu yani o derece parmağımı kanatıyodu ama zamanla bende elimden yem yedirdim ısırdığında hiç çekmedim sabır sabır sabır. işte artık kuşum hiiç ısırmıyor artık ısıra ısıra bağımlı olmuştum hep ısırmasını istiyordum :D

Sayfayı Paylaş