Karadeniz Pet

Isirmasini engellemek?

• Konbuyu başlatan klivaj
  • Başlangıç tarihi
K

klivaj

Guest
Kusumu alali yaklasik 1 ay oldu arkadaslar. Eve bama falan alisti fakat alistikca huylari degismeye basladi, 3 4 gundur kafesin demir parmakliklarini isiriyor, parmagimi uzatinca onceden bisey yapmazdi simdilerde isirmaya calisiyor beceremiyor.

Bebek de degil dis cikariyor dicem ama:)
Nasil engelleyebiliriz isirmayi ogrenmesini aliskanlk hale getirmesini?

Kusumu alali yaklasik 1 ay oldu arkadaslar. Eve bama falan alisti fakat alistikca huylari degismeye basladi, 3 4 gundur kafesin demir parmakliklarini isiriyor, parmagimi uzatinca onceden bisey yapmazdi simdilerde isirmaya calisiyor beceremiyor.

Bebek de degil dis cikariyor dicem ama:)
Nasil engelleyebiliriz isirmayi ogrenmesini aliskanlk hale getirmesini?

Elinle Kaşımayı dene

muhabbet kuslari kemirme olayi icguduseldir hele dişi ise hic durmaz

Kafesi felan isiriyorsa oyun yapiordur senin parmaklari isiriyorsa isirmasina izin ver elini cekme bse yapamadigini anlayinca isirmayacaktr

Kus erkek hocam.
Elimi cekmiyorum zaten isirmakla isirmamak arasinda bisey yapiyo beceremiyo.

Bir de son 1 haftadir surekli kendinle oynuyo tuylerini falan duzeltiyo gagasiyla nedir n3 d3gildir hayirmidir :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 17:22 --

23f2670ceef0bd4e0e24391387aa849c.jpg

Fotograf da ekliyorm, yasini ayini bilenler bu davranislarin yasa bagli oldgnu anlayabilirler sanirim

benim kuşumda küçükken ısırırdı biliyorum nasıl ısırdığını bide benim kuşum dişiydi önce ısırır ısırır sonra parmağıma çıkardı işaret parmağımın derisini soyuyodu parmak izim kaybolmuştu yani o derece parmağımı kanatıyodu ama zamanla bende elimden yem yedirdim ısırdığında hiç çekmedim sabır sabır sabır. işte artık kuşum hiiç ısırmıyor artık ısıra ısıra bağımlı olmuştum hep ısırmasını istiyordum :D

Geri