Karadeniz Pet

Isırmaya çare...

Veyselcan

Yeni Üye
Merhabalar değerli forum üyeleri tek yavru erkek bir muhabbet kuşum var ısırmaya alışkanlık edindi başta böyle değildi önce parmağımı ısırıyordu forumdan tepki vermezsem geçeceğini yapmışlardı fakat iki gündür salıyorum boynumu ısırmaya başladı ve istemsizce bağırıyorum çünkü bayağı güçlendi ısırmaları nasıl bu huyundan vazgeçireceğim??

yüzüne hafifce üfleyebilirsiniz , tepkisiz kalmaya devam edin şu an sizi keşif ediyor , şöyle düşün sen yeni aldığın bir şeyi incelersin orasına burasını kontrol edersin kuşunzda meraklı oldeuğu için böyle yapması normal size güven sağlaması için önemli bir süreç şu anda , siz o ıssırırken eğer cok ani tepkiler verirseniz size güvenmesi zorlaşır :D ona zarar verip vermeyeceğinizi anlamaya çalışıyor ,

not : kesinlikle dudağınızı yaklaştırmayın benim 3 gün şiş dudakla gezersiniz :D , omzunuza cıktığı zamanda parmağınıza alın onu parmağınıza alıştırın , omzunuza alışırsa elinize gelmez.

kuşunuz kaç aylık bu tür haraketleri kızısma dönemlerinde sergileyebiliyorlar. görsel resim atın isterseniz

Geri