petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İspinoz ishal mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FaRaKaN tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Arakadaşlar benim bir çift hintbülbülüm var. geçen haftalarda konu açmıştım. günde 2-3 defa çiftleşiyorlar yumurta gelmiyor.
    Acayip su tüketiyorlar.
    acayip dışkılıyorlar.
    Yalnız dışkı muhabbet kuşu gibi değil. bildiğin martı gibi. içtiği suyu geri dışarı atıyor sanki.
    aldığımdan bu yana 4. haftaya gireceğim hep böyle. ben hayvanların türü böyle diye düşündüm de bugün canıma tak etti. günde suluğu full değiştirmem gerekiyor. çok saçma geldi.
    bunlar hasta mı?
    acayip de canlılar bu arada. hiç sıkıntıları yok. yuvalarını ördüler. içinde yatıyorlar.
    sadece dışkısı nasıl olmalı? su gibi olması sıkıntı mı?
    eğer hastalıksa tedavisi nedir;?

2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Çok su tükettikleri ve dışkılarının bu doğrultuda sulu olması gayet normal,bendekilerde aynı. :)
    Sağlıkları yerinde maşallah.

3. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    anladım. ne bileyim üstadım cırcır gibiler su içip su gibi =D
    iki güne bir altı değişmesi gerekiyor günlük suluk full olacak. nasıl yaratıklarmış anlamadım.
    dayıma da aldık.
    dayımın dişi büyük erkek küçüktü 4. yumurtası geldi. ve dışkıları normal. o yüzden merak ettim..
    teşekkürler.

4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Sevimli kuşlar ama çok pisletiyorlar.

Sayfayı Paylaş