Karadeniz Pet

İspinozlarım :) (CEM CANER)

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 senedir muhabbet kuşuyla uğraştıktan sonra [MENTION=6145]Erman ARSLAN[/MENTION] sayesinde ispinozlara merak saldım bu merak 2 çift kuş almaya kadar götürdü beni edindiğim bilgilere danıştığım kişilere göre kendimce en iyilerini almaya çalıştım gerçekten hoş hayvanlar , çok hoş bir ötüşleri var , muhabbet gibi kafa şişirmediği kesin :)

Bengal ispinozlarım (birisi tepeli birisi kabak )

Zebra ispinozları (ob diyolar ne anlama geldiğini bende daha bilmiyorum :))

Maşaallah keratalar çokta tatlı... Biraz daha zaman geçsin dersin ama şu erkekler bir sussa diye.. Kanarya gibi ötmüyorlar kii.. Bİİİ BİBİBİ BİİP HEP aynı nakarat :D

maşallahhhh

maşallah :)

O şarkı da hep aynı işte onu diyorum nağmeler hep aynı sinyal çakıyorlar :D kanarya besleseydin keşke. Ama zevkli kuşlar bi veterinerde görmüştüm adam ev şeklinde salma yapmış ön tarafı tel yanlar tahta arka tarafta da yuvalıklar ortada küçük bi ağaç atmış bunlardan içine srekli yuvalara girip çıkıyordu çok hoşuma gitmişti

O şarkı da hep aynı işte onu diyorum nağmeler hep aynı sinyal çakıyorlar :D kanarya besleseydin keşke. Ama zevkli kuşlar bi veterinerde görmüştüm adam ev şeklinde salma yapmış ön tarafı tel yanlar tahta arka tarafta da yuvalıklar ortada küçük bi ağaç atmış bunlardan içine srekli yuvalara girip çıkıyordu çok hoşuma gitmişti

kütahyadaki dernek başkanı yakında kanarya işinede sokacak beni zaten, bakalım ocakta yavrular verecek onada gireceğiz yani :) sonra papağandır falan yürüyüp gideceğiz :D

Uygun adım marş :) bir kere girdiysen zaten çıkamazsın içinden

Hayırlı olsun. Bereketli ve sağlıklı üretimler.

Hayırlı uğurlu olsun :) aynı zamanda aldık bakalım, yavruları değiş tokuş yaparız artık :D