petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

issirmaya basladi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    arkadaslr bir bucuk aylikken aldigim erkek kusum kendime alistirdim ancak ilk basta alisinca fazla issirmazdi ama son bes gundur hic ellemedigi gaga tasini bay agi keirms ve elimi issirmaya calisiyor ozellikle dun kafesinden almak icin elimivuzzattim elime deli gibi saldirdi ve kafesten cikmak istemedi ve sonkez denedim parmagima cikti ordan omuzuma dogru tirmamdi kafasini sirtini oksamaya calistim ilk issirmaya calisti sonra bisey yapmadi birde kafesinden cikmak istemiyor zar zor cikiyor 5-10 dakka oynayip giriyir ve kafesinde salincagoyla zilleri ile oyniyor ve teldentele atlyo bugun dune gore daha iyiydi azda olsa issirdi ama dunkine gore cokaz acaba kusum bana kusup korktumu yoksa bir anlik sinirmiydi kustu ise geri nasil barisip kendime alistirsbilirim arksdaslar bu benim icin cok onemli lutfenyorumunuzu esirgemeyin simdiden tesekkurler.

2. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar lutfen bir cevap verin.

3. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bence kim ne söylerse genelleme yapıp, kendi deneyimlerinden örnek verebilir, forumu araştırıp sana göre olan önerileri değerlendirebilirsin. Yani sana küsmüş olsa yaklaşmaz, demekki bir ihtiyacı var! gözlemleyip bulabilirsin.

Sayfayı Paylaş