Karadeniz Pet

İst.Avrupa - Petshop

• Konbuyu başlatan Muhammet AKYÜZ
  • Başlangıç tarihi
M

Muhammet AKYÜZ

Guest
arkadaşlar istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz güvenilir petshop varmı varsa nereler söyleyebilir misiniz ?

Bu şimdi sorma amacına göre değişir, ne için arıyorsun ve İstanbul'un tam olarak neresi.

avm lerdeki kuşculardan alabilirsin petshop olmasi gerekmiyor avmlerdeki kuşcular da petshop gibi.

avrupa yakasında yer bu. muhabbet kuşu alıcam amacım bu :) avmler haricinde sizin bildiğiniz yerler varmı fiyat olarakta pahalı olmayan temiz ve güzel kuş satan bi yer. mahalle arasıda olabilir

Eğer nakit sıkıntısından dolayı ise anlarım. Öteki türlü üretciden hem daha sağlıklı hem daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

işte bildiğiniz üreticide olabilir ben petshop yazarak yanlış belirttim galiba .yavru kuş almak istiyrm avrupa yakasından güvenilir bi yerden

Satılık yavru muhabbet kuşları bölümünü de gözden geçirin görmüştüm dün

Öncelikle tabiki üreticiler ama yok dersen dediğin gibi yer bana en yakın halkalı meydanda var, salma üretim yapıyor, dün gittim 50-60 günlük güzel kuşları var 30tl. semt yazarsan bildiğim yerleri eklerim.

avrupa yakasında her yer olabilir ama eyüpte oturuyrm buna yakın yerler varsa daha iyi olur .

Üreticilerden almanızı tavsiye ederim.

Geri