petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İst.Avrupa - Petshop

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammet AKYÜZ tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz güvenilir petshop varmı varsa nereler söyleyebilir misiniz ?

2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu şimdi sorma amacına göre değişir, ne için arıyorsun ve İstanbul'un tam olarak neresi.

3. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

avm lerdeki kuşculardan alabilirsin petshop olmasi gerekmiyor avmlerdeki kuşcular da petshop gibi.

4. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

avrupa yakasında yer bu. muhabbet kuşu alıcam amacım bu :) avmler haricinde sizin bildiğiniz yerler varmı fiyat olarakta pahalı olmayan temiz ve güzel kuş satan bi yer. mahalle arasıda olabilir

5. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Eğer nakit sıkıntısından dolayı ise anlarım. Öteki türlü üretciden hem daha sağlıklı hem daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

6. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

işte bildiğiniz üreticide olabilir ben petshop yazarak yanlış belirttim galiba .yavru kuş almak istiyrm avrupa yakasından güvenilir bi yerden

7. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Satılık yavru muhabbet kuşları bölümünü de gözden geçirin görmüştüm dün

8. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Öncelikle tabiki üreticiler ama yok dersen dediğin gibi yer bana en yakın halkalı meydanda var, salma üretim yapıyor, dün gittim 50-60 günlük güzel kuşları var 30tl. semt yazarsan bildiğim yerleri eklerim.

9. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

avrupa yakasında her yer olabilir ama eyüpte oturuyrm buna yakın yerler varsa daha iyi olur .

10. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Üreticilerden almanızı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş