Karadeniz Pet

İstanbul Anadolu Yakası Üreticiler

Melih Yavas

Meraklı Üye
Ataşehirde oturuyorum.2-3 pet shop gezdim kuş almak için ama durum içler acısı.Pet shoptan alma hayalimden vazgeçtim.Eğer İstanbul Anadolu yakasında üreticilik yapan veya karşıdan bu tarafa gelebilecek bir arkadaştan kuş almak istiyorum.İstanbuldaki üretici arkadaşlar ve şuanda satıcak mevcut kuşu olan arkadaşlar bu konunun altına yazarsa sevinirim.

Ataşehirde oturuyorum.2-3 pet shop gezdim kuş almak için ama durum içler acısı.Pet shoptan alma hayalimden vazgeçtim.Eğer İstanbul Anadolu yakasında üreticilik yapan veya karşıdan bu tarafa gelebilecek bir arkadaştan kuş almak istiyorum.İstanbuldaki üretici arkadaşlar ve şuanda satıcak mevcut kuşu olan arkadaşlar bu konunun altına yazarsa sevinirim.

hiç bir üretici bir kuş için senın yanına gelmez senin üreticiye gitmen lazım;)

cihan aytan bu işte her yönü ile 4/4 lük.
Yeri pendikte.
Ben erenköyden kalktım gittim. İyikide gitmişim.
Kuşları görünce zaten farkı anlayacaksınız.

Pendikte cihan aytan abimiz var kuşları cok güzeldir bir irtibat kur istersen.

Hayırlı uğurlu olsun aradığınızı en kısa sürede bulursunuz inşaallah

Cihan Ustamın mekanına gitmek bir nasip olmadı fakat fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla kaçırılmayacak kuşları var

Hayırlı uğurlu olsun aradığınızı en kısa sürede bulursunuz inşaallah

Cihan Ustamın mekanına gitmek bir nasip olmadı fakat fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla kaçırılmayacak kuşları var

Ben gittim ve mavişimi almak nasip oldu. Ben ki kuşlardan anlamayan adam bile kuşları görünce petshoplardakiler ile alakalarının olmadığı üstüne kuşların sağlık ve tüy parlakılarını ben bile fark ettim.