petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İstanbul Anadolu Yakası Üretimhane/kadıköy

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve GGmert tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. GGmert

GGmert Guest

Merhaba arkadaşlar forumda paylaşmıştım çiftlerimi şuan 5 çift olan üretimhanede Allah nasip ederse 10 gün içinde toplamda yavru sayısı 14'ü bulucak.İstanbul anadolu yakasında yep yeni bi üretimhane var artık.Kadıköy ve civarında başka üretimhaneler var ise iletişime geçip fikir alışverişi yapabiliriz.Yavru satışı şuan için yapmıyorum konuyu açma sebebim ise kadıköy civarından pek üretici göremediğim için bi burda da var demek istedim:) hayırlı üretimler

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlı olsun, Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.. Kuşlarının fotograflarını da bir görelim müsait zamanınızda.. :)

4. GGmert

GGmert Guest

çok teşekkür ederim kadıköy/kozyatağındayım şimdilik 20 metre kare bi alanda üretim yapıyorum fakat bütün herşeyi detayıyla planladım 2 ay içinde en az bi 50-100 çiftlik bi üretimhane açılmış olucak.Kuşların ve üretimhanenin resimini yarın uygun bir zamanda yüklyeyim:)

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun.

6. nazım yiğit karaoğlu

hayırlı olsun 15 çift kuşda bende var. yer sıkıntım var küçük kapalı balkonda kısa paslaşmalar yapıyor mubişler :) inşallah bi 20 m2 30 m2 bir yerde ben ayarlıyabilirim.
    dilerim herşey istedıgın gibi olur bol saglıklı yavrular

7. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Hayırlı olsun. İnşallah istediğiniz seviyeye gelirsiniz. Hayırlı üretimler.

Sayfayı Paylaş