Karadeniz Pet

İstanbul Anadolu Yakası Üretimhane/kadıköy

• Konbuyu başlatan GGmert
  • Başlangıç tarihi
G

GGmert

Guest
Merhaba arkadaşlar forumda paylaşmıştım çiftlerimi şuan 5 çift olan üretimhanede Allah nasip ederse 10 gün içinde toplamda yavru sayısı 14'ü bulucak.İstanbul anadolu yakasında yep yeni bi üretimhane var artık.Kadıköy ve civarında başka üretimhaneler var ise iletişime geçip fikir alışverişi yapabiliriz.Yavru satışı şuan için yapmıyorum konuyu açma sebebim ise kadıköy civarından pek üretici göremediğim için bi burda da var demek istedim:) hayırlı üretimler

Hayırlı olsun, Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.. Kuşlarının fotograflarını da bir görelim müsait zamanınızda.. :)

çok teşekkür ederim kadıköy/kozyatağındayım şimdilik 20 metre kare bi alanda üretim yapıyorum fakat bütün herşeyi detayıyla planladım 2 ay içinde en az bi 50-100 çiftlik bi üretimhane açılmış olucak.Kuşların ve üretimhanenin resimini yarın uygun bir zamanda yüklyeyim:)

hayırlı olsun 15 çift kuşda bende var. yer sıkıntım var küçük kapalı balkonda kısa paslaşmalar yapıyor mubişler :) inşallah bi 20 m2 30 m2 bir yerde ben ayarlıyabilirim.
dilerim herşey istedıgın gibi olur bol saglıklı yavrular

Hayırlı olsun. İnşallah istediğiniz seviyeye gelirsiniz. Hayırlı üretimler.