Karadeniz Pet

İstanbul/Avcılar Üretimhane hakkında tecrübeli olan arkadaşlar.

Ahmet Ayaz Dura

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar forumu uzun zamandır takip etmeme rağmen aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. Konuyu yanlış yere açtıysam affola kısaca kendımı tanıtmak ıstıyorum, 24 yaşındayım. Grafikerlik yapıyorum aynı zamanda sağlam hobicilerdenim :) 750 litrelik mega akvaryumumla bir çok tür besleyip üretimini yaptım. kısmetse hobiye cumartesi günü çifthane ve erkek çekoslavakla başlıyorum. Avcılarda bulunuyorum ve fark ettimki çevremde üretimhanesi olan bir arkadaş yok yada ben bulamadım.

İlk sorum şu; Avcılarda bulunan hobici ve ya üretim yapan arkadaş var mı ?

ikinci sorum: Akşam 6 dan sonra ve haftasonu 2 günüm boş bu işi bu zaman zarfında becebilir miyim?

üçüncü sorum: Forumda araştırdım fakat bulamadım hangi renk varyasyonlarından hangi yavruları almam mümkün tabiki %100 net bir cevap bulamayacağımın farkındayım ama %'lik ihtimallerlede olsa az çok bellidir bu konuda yardım ve fikirlerinizi bekliyorum aranıza katılmış olmaktan cok mutluyum herkese bol yavrulu sağlıklı hobiler.

Öncelikle merhabalar forumu uzun zamandır takip etmeme rağmen aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. Konuyu yanlış yere açtıysam affola kısaca kendımı tanıtmak ıstıyorum, 24 yaşındayım. Grafikerlik yapıyorum aynı zamanda sağlam hobicilerdenim :) 750 litrelik mega akvaryumumla bir çok tür besleyip üretimini yaptım. kısmetse hobiye cumartesi günü çifthane ve erkek çekoslavakla başlıyorum. Avcılarda bulunuyorum ve fark ettimki çevremde üretimhanesi olan bir arkadaş yok yada ben bulamadım.

İlk sorum şu; Avcılarda bulunan hobici ve ya üretim yapan arkadaş var mı ?

ikinci sorum: Akşam 6 dan sonra ve haftasonu 2 günüm boş bu işi bu zaman zarfında becebilir miyim?

üçüncü sorum: Forumda araştırdım fakat bulamadım hangi renk varyasyonlarından hangi yavruları almam mümkün tabiki %100 net bir cevap bulamayacağımın farkındayım ama %'lik ihtimallerlede olsa az çok bellidir bu konuda yardım ve fikirlerinizi bekliyorum aranıza katılmış olmaktan cok mutluyum herkese bol yavrulu sağlıklı hobiler.
Oncelikle hayirlisi olsun. Esenyurt Beylikduzu arasi ben varim. [MENTION=17422]Caner ERGÜL[/MENTION] var. Mehmet diye bir arkadasimiz var. Bizim irklar genelde showlar ama. Bu isi dedigin zamanlarda rahatlikla becerebilirsin. Cunku hepimizin isi gucu var. Bizler de kalan vakitlerimizde ilgileniyoruz. Bunu soylemek icin kuslarin kanini bilmen gerekecektir. Ama genel olarak soruyorsan esleme ve renk tablolarini internette bulabilirsin. Hem anlatmasi, hem de uygulamasi uzun bir is cunku. Cok saglikli olmayabilir buradan anlatmak.

Çok teşekkür ederim müsade buyurursanız gelip sizlerle tanışmak yerlerinizi ziyaret etmek isterim. yanıtınız için çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim hayırlısıyla bende tamamen dükkanı hazırladığım vakit beklerim hocam iletişim halinde olursak memnun olurum.