petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

istanbul avrupa yakası kolay takas

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmetta tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. mehmetta

mehmetta Guest

avrupa yakasında rahatlıkla takas yapabılcegım kuş satış yerleri nerelerdir yardım edermisinz,?

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Anadolu yakasında murat demir ve ben varım, avrupa yakasını bilemeyecem

3. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim bana özelden yazmışsın ama ben yeni oldugumdan atamadım msj dahahenüz bulamadım ama sen anadolu yakasındasın sanırım

4. mehmetta

mehmetta Guest

avrupa yakasındayım bi kuşum 7-8 aylık onu takas yapıp genc dişime erkek bulmaya calısıyorum kuş satn yerlerde degısım yaparlarmı sıkıntı cıkmasın dıye buraya sordum ..

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    üstüne para verırsen yaparlar

6. inter pet grup

Arkadaşım formda benden bahsediyor sunuz ben ufuk bulgaristan plakalı aracın sahibiyim inter pet grup

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

Sayfayı Paylaş