Karadeniz Pet

istanbul dan merhabalar

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
Adim Gokhan. Beylikduzunde yasiyorum. 30 yasinda, evli ve serbest meslek sahibiyim. Kuslarla evimizde cok kucuk yaslarda tanisip uzaktan sevenlerdendim yillarca. Simdi ise yaklasik 10 aydir esim yalniz kalmasin, evde ses olsun diye yerli erkek muhabbet kusu aldim once. Tabii yerli ne cek ne jumbo ne bilmiyorduk o zaman :) daha sonra yalniz skldigini farkettim ve bir disi aldim oglumuza. Yaklasik 4-5 aydir bizde kizimizda. Ama tabii ben bu siteden ve forumdaki arkadaslardan gercekten cok sey ogrendim. Herkese cok tesekkur ederim.

Hoşgeldiniz, iyi forumlar dilerim..

Allah razi olsun. Hepimize insallah. Sizin gibi dostlarin ve hayvanseverlerin destegiyle ogreniyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:55 -->-> Daha önceki mesaj 15:53 --

Tesekkurler hepimize hayirli forumlar olsun.

Hoşgeldiniz, cidden çok güzel paylaşımlar ve yorumlar var.
kolay kolay bulunamayacak pek çok şey elinizin altında.
Iyi forumlar olsun.

Aynen oyle. Biz kuslara sadece uzaktan bakiyormusuz. Ben bircok seyi yeni yeni ogreniyorum ve inan ogrendiklerimin %90 ini buradaki arkadaslardan ogrendim. Herkese tekrar tesekkurler.

Hoşgeldiniz kuşların resimlerini görmek isteriz

Hoşgeldiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adim Gokhan. Beylikduzunde yasiyorum. 30 yasinda, evli ve serbest meslek sahibiyim. Kuslarla evimizde cok kucuk yaslarda tanisip uzaktan sevenlerdendim yillarca. Simdi ise yaklasik 10 aydir esim yalniz kalmasin, evde ses olsun diye yerli erkek muhabbet kusu aldim once. Tabii yerli ne cek ne jumbo ne bilmiyorduk o zaman :) daha sonra yalniz skldigini farkettim ve bir disi aldim oglumuza. Yaklasik 4-5 aydir bizde kizimizda. Ama tabii ben bu siteden ve forumdaki arkadaslardan gercekten cok sey ogrendim. Herkese cok tesekkur ederim.

Ben de gokhan kardesim gibi yeni uye oldum. Siteden ben de cok seyler ogrendim. Daha da ogrenecegimiz cok sey var anlasilan. :)

Hoşgeldin serkan abi bende yeni katıldım umarım siz degerli insanlardan çok şey ögrenecegim.