Karadeniz Pet

Istanbul küçükyalı evde yumurtadan yavru

• Konbuyu başlatan ozcannonan
  • Başlangıç tarihi
O

ozcannonan

Guest
Nihayet yaptım muhabbetlerimin yavruları var artık ,iyi huylu olduklarını söyleyebilirim 5 adet yavru var 3 ünü satmam lazım hergün yumurta sarısı havuç ve cici bebeli mama yaptım bebekler böyle büyüdü ve büyüyorlar:):)sağlıklı yavrular henüz ne oldukları belli değil ama ilk mamalarını yiyince yeni sahipleri olsun istiyorum malesef fotograf çekemedim ürküyorlar kuşlarım yerli erkeği kuzenden aldım dişi çekoslavak haftaya yuvadan çıkacaklar fotograflarını çeker eklerim ilgilenenler arayabilir 5326629054 renkleri mavi yada yeşil olacak en kısa zamanda fotoğrafları paylaşacağım bilezik filan yok EN BÜYÜĞÜ ŞU AN YUVADA KUŞA BENZEDİ SONUNDA DİĞERLER YENİ TÜYLENDİ çok güzel bir duyguymuş ,hergün mama ekleyip elma filan verdiğim için ve günde 3 defa dayanamayıp baktığım için yavrular bile alıştı tek sorun fotoğraf çekmeyi denediğimde o sesden dişi çok rahatsız oluyor korkudan çekemedim ,neyse ilk yavruyu atsınlar fotoğrafını paylaşacağım sanırım bir kaç günü kaldı heyecan dorukta ,fiyat olarak 40 tl istiyorum ,