Karadeniz Pet

İSTANBUL MALTEPE' DEN (ANADOLU YAKASI) TOPTAN SATILIK ÜRETİMHANE

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6907
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 6907

Guest
İSTANBUL MALTEPE' DEN (ANADOLU YAKASI) TOPTAN SATILIK ÜRETİMHANE. İSTEYENE TANE TANE DE SAHİPLENDİRİLECEKTİR.

Arkadaşlar, işlerimin yoğunluğundan kuşlarımla fazla ilgilenemediğimden üretim hanemi (hobihanemi komple) satıyorum.

Toplam 20 adet muhabbet kuşum var, 10-12 tanesi damızlık diğerleri 3 – 4 aylık civarı. Kuşlar yerli değil, gayet iri kuşlar olup (Çek, Hollanda, Jumbo, Lacewing karmasından oluşuyor.) Kendi ürettiğim, gayet sağlıklı kuşlardır. Kuşların çoğu bilezikli olup, Kıvrık Gagalılar Derneği’ nin 536 Nolu üyesiyim.

6 gözlü üretim kafesi (Akıllı yemlikleri, sulukları), 1 adet çifthane, 4 adet kafes, 1,50 * 1,50 büyüklüğünde (8 gözlü yuvalıklı “salma tipi yemlik, suluk, bir çok ürünü) salma üretim kafesi ve 1 metre * 50 cm büyüklüğünde salma “Salmalar Özel yapımdır.

Şuan Mevcut olan 1 Kova yem, ilaçlar, üretim için kullandığım tüm ürünler, (Gaga taşı, mineralli kumlar v.s)

Üretim Haneyi gelip yerinde görmenizi tavsiye ederim. Hepsinin fiyatı 1.250 TL' DİR.

İrtibat Telefonu: 0536 939 57 00 – Yunus – Whatsaap’ tan da bilgi alabilirsiniz.

Bahsettiğim üretimhanem ve kuşlarımdan bazı fotolar.

[/url
]

[/url
]

[/url
]

[/url
]

[/url
]

[/url
]

[/url
]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah Yunus usta. Üretimi bırakmanıza üzüldüm. Alana satana hayırlı olsun İnşallah.

Her iki taraf içinde hayırlı olsun inşaallah bereketli olsun

Saolun Yusuf üstad, hayırlısı olur inşaallah

Hayırlısı olsun alanada satanada kuşlar adınada,sizden güzel birtane dişi alacaktım yavru gelip almak kısmet olmadı, resimdeki dişiyi aldım sonrasında sizin dişinizin rengine yakın oda kısmetime çıktı öyle.

Hayırlısı olsun alanada satanada kuşlar adınada,sizden güzel birtane dişi alacaktım yavru gelip almak kısmet olmadı, resimdeki dişiyi aldım sonrasında sizin dişinizin rengine yakın oda kısmetime çıktı öyle.

Hayırlısı olur inşaallah erdal, aldığınız dişi kuşunuzda gayet güzel görünüyor. Kısmet artık bakalım satabilirsem alıcısı çıkarsa satacağım, çıkmazsa devam görünüyor.

Amin yunus bey teşekkür ederim çok güzel dişi evet ,adınızada hayırlısını diliyorum eminim birçok arkadaşta böyle düşünür,bu arada uzun uzun anlattınız telde hatırlamassınız belki sıkılmadan usanmadan bilgi verdiniz baya sağolun çok efendisiniz.

Maşallah.... Alana da satnaa da hayırlı olsun

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, tüm dostlara hayırlı üretimler

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Arkadaşlar, üretimhane mi toptan satmak istedim ancak talep olmadığından dolayı, tek tek satmaya karar verdim, ihtiyacı olan arkadaşlara sesleniyorum, çift muhabbet kuşları, 2 - 3 aylık muhabbet kuşları, Jumbo muhabbet kuşları, Lacewing kuşları, kafes, v.s alacak arkadaşlar irtibata geçebilir, uygun fiyata vereceğim.

Hayırlı Satışlar

İnşallah hayrını görecekler tez vakitte karşınıza çıkar.Alana satana hayırlı olsun.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı satışlar inş hayırlısı ile yeni sahibini bulurlar kuşlar gayet kaliteli gözüküyor

Arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri