Karadeniz Pet

Istanbul maltepe' den satılık muhabbet kuşlarım...

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6907
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 6907

Guest
Yavru muhabbet kuşlarım satılmıştır. 3-4 aylık isteyen olursa yardımcı olurum. 0536 939 57 00 - Yunus (Whatsaap 7/24)

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı satışlar
güzel kuşlar

Son düzenleme:
Yeni yavrular eklenmiştir, yeni sahiplerini bekliyorlar :)

Maşallah Yunus, hayırlı alışverişler olsun.

hayırlı satışlar
güzel kuşlar
Maşallah çok güzeller hayırlı satışlar.

Hayırlı Satışlar

Hayırlı yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Yeni yavrular gelemeye devam ediyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:20 -->-> Daha önceki mesaj 08:18 --

Yeni yavrular eklenmeye devam ediyor, etmeye de devam edecek. Yaklaşık 20 tane yavru mevcut, yeni sahiplerini bekliyorlar...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:17 -->-> Daha önceki mesaj 09:20 --

Konu güncel arkadaşlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilk olarak maşallah,yeni yavrularınızın resimlerini ekleyebilirmisiniz? Birde hangileri ingiliz olduğunu sorabilirmiyim? Çok teşekkürler.

Merhaba ingiliz ve kırıkları kalmadı satıldı, bir kaç tane de kendime ayırdım. Sadece çek yavrular kaldı, onların fotoları da güncelledim ilanda, bilginize.

Hayırlı satışlar Yunus Bey. İki gün önce aldığımız Hollanda-Çek çifti yeni yerlerine yavaş yavaş alışıyor. Lacewinglerden haber bekliyoruz :)

Merhaba Fatih bey çiftleriniz tekrar hayırlı olsun, kuşlar dinlendirilmiştir. Çifte atabilir en kısa zamanda yavru alabilirsiniz. Lacewinglerden yavru alır almaz size haber vereceğim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:32 -->-> Daha önceki mesaj 09:26 --

Merhaba arkadaşlar, elimde kalan kuşların fotolarını güncelledim, yavrular büyüdü damızlık altı (3 aylık) oldu, yeni sahiplerini bekliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri