Karadeniz Pet

İstanbul tanışma

Emre TAVLAN

Emektar Üye
İstanbulda ıkamet eden arkadaslar bızler neden bulusup tanışmıyoruz bır mangal partisi yapsak ayıpmı olur ızgaralık etten anlarım :) goruslerınızı beklıyorum

Olur abim bi haftasonu toplanıp . Neresindesin abi sen istanbulun

Bahçelievler/Yenibosna'dayım abi .

Ayıp ettın abı :) gun belırleyelım yeter

Oltayı atacaksan,mangalı yakacaksan,balığın kılçığını ayıklacaksan, güzel bi yerdede sabitleme yapacaksak ben varım

hadi mangalını yakarım

Oltayı atacaksan,mangalı yakacaksan,balığın kılçığını ayıklacaksan, güzel bi yerdede sabitleme yapacaksak ben varım

hadi mangalını yakarım

Suana kadar yazanların hepsı Avrupa yakasında Ozman Üsküdar'da buluşuyoruz hahahah ortak gun saat belırleyelım Ozman bırazdaha bekleyıp ılerleyen saatlerde çoğalabılır ıstanbul burası Ankara gıbı değil 30 40 buluruz :) :)

Hacı mesele 30 40 kişiyi bulmakta değil ki , 4-5 kişi olsun sağlam ve gelecek olan olsun

kafanıza göre belirleyin bana heryer london

Hacı mesele 30 40 kişiyi bulmakta değil ki , 4-5 kişi olsun sağlam ve gelecek olan olsun

Sen benden cok zaman gecırıyorsun sıtede sanırım sen ayarlarsın yer zaman falan:)

Yok be aga, işten güçten başımı zor kaldırıyorum arada 1 giriyorum siteye bildiğim unkapanı var oranın mangal imkanı yok ve balığıda kötü , bakırköyü geçerken novotelin orada köprü var hacı dedeler mangalını getiriyor oraya tıkınıyorlar ama balığı nasıl bilemem aç bırakma bizi tutamazsın felan :D

Bence en güzeldi sımıt yıyelım :) gelecek arkadaslar fıkır versın ozman

süper olur vallahi...tanışmaının vakti geldi de geçiyor..bende varım..havalar soğudu ama yinede toplanıp bişeler yapılabilir..
kocamustafapaşa/fatih teyim bende..

üstad gerçekten iyi olur..bi hafta sonu mesala süper olur..yemek konusundada herşeye uyarım..ister kendimiz mangal yaparız isterseniz bi yerlere gidip orada toplanırız..örneğin unkapanı kadınlarpazarında sur ocak başı..yada haliç soyal tesisleri buraları tavsiye edebilirim..

valla ben çatalcada oturuyorum pazar günü olsun da vede ayın 1 inden önce olsun yoksa ben gelemem :mad::(

çünkü kızım ayın 1 inde gelicek ondan sonrada uzunca bir zaman ayrı kaldığımız günlerin açısını cikarmam lazım çook özledim :confused::confused::confused:

Bır kac güne karar verelım bugün yarın gelecekler bellı olsun

Geri