Karadeniz Pet

istanbul ümraniyeden selamın alkeyküm

• Konbuyu başlatan Mehmet GÜNEY
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet GÜNEY

Guest
selamın alkeyküm ben istanbul ümraniyeden mehmet aranıza yeni katıldım 29 yaşında bekarım 2 çift eş ve 1 tane daha 1 aylık erkek kuşumla aranıza katıldım şimdiden yardım ve destekleriniz için tşkr ederim.

selamın alkeyküm ben istanbul ümraniyeden mehmet aranıza yeni katıldım 29 yaşında bekarım 2 çift eş ve 1 tane daha 1 aylık erkek kuşumla aranıza katıldım şimdiden yardım ve destekleriniz için tşkr ederim.

Mehmet abi aramıza hoşgeldin sefalar getirdin. Her türlü yardıma ve desteğe ihtiyaç duyduğun anda konu açarak bizlerden hiç çekinmeden yardım isteyebilirsin abim. Her zaman için sizlerin yanındayız. Allah razı olsun.

Saygılarımla.

hoşbulduk kardeşim saolasın allah razı olsun herşey için site güzel inşallah oturur rayına ama tema cok güzel göz yormuyor sade inşallah yavru alıcam ben bu kuşlardan siz degerli arkadalşlarım sayesinde .

Mehmet bey aramıza hoşgeldiniz..Büyük dostluklar içerisinde paylaşımlarımızla herşey güzel olacak..İnşallah sizlerinde kuşlarınızdan yavru alabilmeniz için elimizden gelen herşeyi yaparız..Ufak tiyolarla destek oluruz :)

hoşbuldum arkadaşlar . zaten birlik beraberlik fikir alışverişi saygı ve sevgi olduktan sonra allahın izniyle cok iyi dostluklar ve arkadaşlıklar oluşturabiliriz...

mehmet bey hoşgeldiniz...

ailemize hoşgeldiniz.

hoşgeldiniz...

Aleyküm selam ustam hoşgeldiniz :)

oooo hala hosgeldin muhabbeti siteye ilk üye olanlardan biriyiz yav :D asıl sizler hoş geldiniz arkadaşlar :D:D