Karadeniz Pet

istanbul / üsküdar satılık orjinal çek yavru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HASAN YAVUZER

Meraklı Üye
01 - Irkı: Çek ( SON KALAN YAVRU )

02 - Cinsiyeti: Erkek ( şuan cinsiyet tayini için küçükler ama ceresine göre büyük olasalıkla ERKEK )

04 - Yaşı: 32 günlük

05 - Sağlık Durumu: MAŞALLAH

06 - Bilezik No:______

07 - Fiyatı: 20 TL ( Üsküdar / Çevik Kuvvet'in oradan elden teslim almak şartı ile 20 TL )

08 - Geçerlilik Tarihi: 18 / 01 /2015 PAZAR GÜNÜNE KADAR

09 - Satılan / Alınacak Şehir: İst / Üsküdar

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Elden teslim

11 - İrtibat Telefonu: Özel mesaj

12 - Mail Adresi: Özel mesaj

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:__________

14 - Açıklamalar: Yavrular yeni yem kırmaya başladılar. İri çek yavrularıdır. Anne / baba eğitimlidir, ele geliyorlar. Babası konuşuyor. Periyotik beslenmeyle büyümüşlerdir. Zaten bunu renklerinin canlılığı ve tüylerinin dağılımı belli ediyor. Damızlık vasıflı yavrulardır. Anne/baba tekrar kuluçkaya yatacağından ve ev ortamında salonda yer olmadığından dolayı satıyorum. Eğitmek için veya damızlık yavru arayanlar için kaçırılmayacak EV ORTAMI yavrularıdır. Resimleri acele çektiğim için ayaklarında dışkısıyla çıkmıştır. ))))))) Bu da onu nazardan koruyan faktörü olsun ))) Yavrumuzun kardeşleri satıldı bu elimde kalan sağlam damızlık ve bakıcı kan, pırıl pırıl hareketli bir yavrudur )
Şimdiden alacak arkadaşa hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Anne babasının resminide koyarmısın.almayı düşünen birisi olarak merak ettim

Arkadaşlar bu da anne babası. Anne şuan yumurtada.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

Anne babasının resminide koyarmısın.almayı düşünen birisi olarak merak ettim

Kardeşim, anne ve babasının resimini ekledim. İyi akşamlar.

Maşallah hayirli satislar

Çok tatlı tüy kadar ömrü olsun , hayırlı satışlar.

Alana satana hayırlı olsun

Sağol kardeşim. Hayırlısı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 11:35 --

Teşekkürler kardeşim. Daha güzelleri sizlerin olur İNŞALLAH

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Arkadaşlar elden teslim yavrumuzun fiyatını şartlı olarak 20 TL'ye çektim.

hasan bey özelden telefon numaranızı yazarmısınız, bu sevimli yavruyu almak isterim kızımiiçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri