Karadeniz Pet

İstanbuldaki Hobici Arkadaşlar .....

Volkan YÖRÜKLER

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar ,

Daha önceden yapıldımı bilmiyorum ,
İstanbul da olan hobici arkadaşların biribirleri ile tanışması için bi yazı
düzenlesek nasıl olur ...

Örneğin ;

Adres : İstanbul - Esenler ...
Hobisi : Muhabbet Kuşu / İspinoz / Akvaryum Balıkları ... Bunlarında Özel Türleri.
Tecrübe : Yaklaşık 17 Sene ...

tecrübelerimizi paylaştığımız bu sitede bölgesel olarak ta tanışmış oluruz ...

herkese sağlıklı hobiler ...

Son düzenleme:
Genelde kim nerde biliyoruz ama hadi belirteyim :)

Istanbul beyoğlu halıcıoğlu Mah. ( metrobüse 50 m :) )

5 Show jumbo çift
5 kırık ve Çek çift
1 yerli çift
1 jumbo , 8 ingiliz kırığı yavru ve davamı :) evde hobi yapan biriyim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:05 -->-> Daha önceki mesaj 14:05 --

Bu arada imza değişme zamanı gelmiş onu anladım :)

Abi bende Esenlerdeyim Lutino veya Albino çifti arıyorum Beyaz-Sarı olarak çift. Bulabilirmiyiz ? Tek tek de alabiliriz sen bilirsin Esenlerin neresinden bulabilirim.
Merhaba Arkadaşlar ,

Daha önceden yapıldımı bilmiyorum ,
İstanbul da olan hobici arkadaşların biribirleri ile tanışması için bi yazı
düzenlesek nasıl olur ...

Örneğin ;

Adres : İstanbul - Esenler ...
Hobisi : Muhabbet Kuşu / İspinoz / Akvaryum Balıkları ... Bunlarında Özel Türleri.
Tecrübe : Yaklaşık 17 Sene ...

tecrübelerimizi paylaştığımız bu sitede bölgesel olarak ta tanışmış oluruz ...

herkese sağlıklı hobiler ...

Arkadaslar hazir hobiciler burda toplanmisken sorayim ben beyaz renk (albino degil) yeni yeme dusmus ya da en fazla 2 aylik bi disi kus ariyorum bizim oglana var mi acana arkadaslardan elinde olan ? Bu arada istanbul bahcelievler cevresi olacak..

Son düzenleme:
Arkadaslar hazir hobiciler burda toplanmisken sorayim ben beyaz renk (albino degil) yeni yeme dusmus ya da en fazla 2 aylik bi disi kus ariyorum bizim oglana var mi acana arkadaslardan elinde olan ? Bu arada istanbul bahcelievler cevresi olacak..

şuan elimde yok mlsf ama okuyan ve bu muhabbete katılmak isteyen arkadaşlarada duyuralım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:40 -->-> Daha önceki mesaj 16:39 --

Abi bende Esenlerdeyim Lutino veya Albino çifti arıyorum Beyaz-Sarı olarak çift. Bulabilirmiyiz ? Tek tek de alabiliriz sen bilirsin Esenlerin neresinden bulabilirim.

merhaba

bi arkadaşlarıma sorup varsa size burdan yazarım

şuan elimde yok mlsf ama okuyan ve bu muhabbete katılmak isteyen arkadaşlarada duyuralım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:40 -->-> Daha önceki mesaj 16:39 --

merhaba

bi arkadaşlarıma sorup varsa size burdan yazarım
Tamam abi esenlerdeki petsopcularda bulamayizmi ?

arkadaşlar bende 3 aylık ama baya Bi iri güzel Bi albino var düşünürseniz wathsapptan resim atarım 544 434 08 44

1 aylik yeni yeme düşmüş var ama anadolu yakasi
ceea97ec1a1c9428dc3eeb1d4ff3e4de.jpg

İstanbul - Bayrampaşa eski hobici :) 75 cn kafes var elimde ilgilenen olursa uygun veririm

İstanbul Pendik Muhabbetkuşu kanarya güvercin horoz balık besliyorum hobiciyim :)

Olay,kim nerede oturuyor muhabbetinden çıktı,alım-satım bölümüne döndü bir anda.

Geri