petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İstanbul'dan herkese selamlar

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Cem Sevinç tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Cem Sevinç

Merhaba ben İstanbul'dan aranıza katılıyorum, 1 hafta önce dişi muhabbet kuşumu takas ederek erkek muhabbet kuşu aldım kaç aylık olduğu hakkında bi bilgim yok ama biraz ufak :)

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Hoşgeldin öncelikle biraz yaşı var gibi geldi bana gözünü göremedim ama kızışmaya başlamış

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. Cem Sevinç

Benimde pek bi bilgim yok belki bunun türü böyledir çünkü normalden ufak biraz

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Hoş geldiniz biraz daha yakından birkaç resim eklerseniz yaşı hakkında daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz.

5. Yusuf ŞANLI

Oncelikle hosgeldin kusunuz sandiginiz kadar kucuk degil cere rengi oturmus kizginlasmis kafadaki cizgiler kaybolmus gozunu daha yakin cekebilirsen daha saglikli cevap alabilirsin ama kusunuz yavru degil emin olabilirsin

Sayfayı Paylaş