Karadeniz Pet

istanbul'dan Merhabalar :)

• Konbuyu başlatan eylulcaliskan
  • Başlangıç tarihi
E

eylulcaliskan

Guest
Merhaba ben 17 yaşında öğrenciyim 11 yaşımdan beri kuş besliyorum çok yeni sayılmam hep tek bakmak zorunda kaldım çünkü evimiz küçük ve daha bağımsızlığımı kazanamadım kısaca annem izin vermiyor :) yinede onlarsız yaşayamıyorum yolda bulduğum kuşlara falan hep sahip çıkıyorum. Arkadaşlarım kuş göstermeye çekiniyorlar iki saat seviyorum fotoğrafını falan çekiyorum :D Forumda bulunmak çok güzel gerçekten emeği geçen herkese çok teşekkürler:)
Maalesef dün kuşumu kaybettim veteriner veteriner gezdirdim fakat teşhisi konamadan öldü bebeğim.. perişan haldeyim.. Şimdi yeni almayı düşünüyorum biraz acımızın dinmesini bekliyoruz :(
soğuk kanlı olmaya gayret ediyorum..

dün ölmeden önce ne gibi değişiklikleri vardı ?
hastalığı neydi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

Ayrıca Foruma hoşgeldiniz

evet çok beklemeyi düşünmüyorum bakalım ...
Rahatsızlığına gelince http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...-yontemleri/kanadi-ve-ayagi-yardim-17285.html burda bir başlık açmıştım...
burda yazıyor 1 ay git gide kötüye gitti... bir hafta düzeldi hatta çok rahat yürümeye başladı sonra birden ishal oldu ayakları tutmamaya başladı gagasıyla sürünüyordu bende tekrar götürdüm HERŞEYE HAZIRLIKLI OLUN DEDİLER :/ ayakkabı kutusuna koydum.elimle falan besledim garip bir şekilde de yemini ve suyunu içiyordu sonra birden bire nefesi kesildi arkamı döndüğümde ölmüştü :(

ayrıca ölmeden önce son bir saat sesini bile çıkarmadı ağzını açıp kapamaya başladı acı çektiğini gösterirmiş bu :'( inanın saatlerdir ağlıyorum. kortizon ve vitamin kullanmıştık... Onlar mı yaptı diyorum ama veteriner kontrolünde kullandık. Son gün ise dışkısı 3/1 i sıvı ve sırf yeşildi çok az beyazlık vardı..
ÇOK teşekkürler

Bağımsızlığını kazanmanın yolu isyandir isyan. Şaka şaka hosgeldin aramıza :)