Karadeniz Pet

İstanbuldan Merhabalar

Berkan PEKBİLEK

Yeni Üye
Adım Berkan, İstanbul Feriköyde oturuyorum.19 yaşındayım, Eksper ofisinde raportör olarak çalışıyorum aynı zamanda Eskişehir Anadolu Üniversitesi 1. sınıf İşletme Yönetimi bölümü öğrencisiyim.Şimdilik bir adet muhabbet kuşu almayı planlıyorum kuşumun videosuda şurda.

yavru - YouTube

İlerde bir çift muhabbet kuşu sahip olup hobi amaçlı üretim yapmak istiyorum.

Saygılar.

Berkan kardeşim ailemize hoşgeldin sefalar getirdin :)

Bu arada kuşun çok ama çok tatlı maşAllah rabbim nazarlardan korusun :)

vay vayyy buldun İstanbullu hemşerini tabii atar yaparsın :) şaka bi yana güzel dostluklar yeni arkadaşlıklar kurmamız dileğimle..

ailemize hoşgeldin..

Cümleten hoşbulduk. Ankaralı abilerimizin kardeşlerimizin çokluğunu bende farkettim :)

berkancım ailemize hoşgeldin uzun süredir planladığımız site kurma girişimini tamamlamış bulunduk muhammet kardeşimiz sayesinde.site kurucu ankara olduğu için genelde üreticilerde ankaradan ama biz tabi bütün illerden katılım beklyoruz

Tüm Türkiyenin 4 bir yanından burada olacak arkadaşlarımız katılacak formumuza inşallah :)

İnşallah abi bu hobiye değer veren insanlarla aynı ortamda bulunmaktan çok mutluyum.

bizlerde sizlerle birlikte mutluyuz inşallah daha güzel yorum ve paylaşımlarla hep birlikte forumda güzel vakitler geçireceğiz..

berkan...angaralı'ların arasına hoşgeldin :) :)

Son düzenleme: